ZTE’nin Orta Segmentte Yeni Telefou: Axon 7 Mini

ZTE, IFA 2016 çerçevesinde yeni akıllı telefonu olan ZTE Axon 7 Mini’nin tanıtımını yaptı. Cihaz etkili performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

ZTE, geçtiğimiz aylarda üst seviye akıllı telefonlarına yenisini ekleyerek Axon 7’yi tanıtmıştı. Bu cihaz özellikle ses konusunda gösterdiği üstün performans ile dikkat çekmişti. Berlin’de düzenlenen etkinliğe katılan ZTE burayı da boş geçmeyerek orta segmentte etkili bir telefon olan ZTE Axon 7 Mini’nin tanıtımını gerçekleştirdi.

Teknik açıdan orta seviye işlemci ile üst seviye bazı özelliklere sahip olacak Axon 7 Mini, boyut olarak da mini sayılmaz. Anlaşılan şirket bazı teknik özelliklerin düşürülmesi ve ekran boyutunun 0.3 inç küçülmesi sebebiyle telefona bu ismi vermiş.

Full HD 5,2 inç boyutunda ekrana sahip telefonun güç kaynağı Snapdragon 617 işlemcisi. Bunun yanı sıra cihazda 3 GB RAM ve 32 GB depolama bulunuyor. Cihaz hafızası microSD kartla da desteklenerek artırılabiliyor.

Kamera açısından da yeterli bir ürün olan Axon 7 Mini’de, 16 mega piksel çözünürlüğe sahip bir arka kamera ile 8 mega piksel çözünürlüğe sahip bir ön kamera bulunuyor. Axon 7 Mini’ye sahip olmak için cebinizden çıkacak olan para hemen hemen standart bir orta segment telefon parasından biraz daha ucuz sayılabilir. Axon 7 Mini iddialı özellikleri ile birlikte çok da el yakmayacak ve 400 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?