İnternetsiz Youtube Videosu İzlenebilir

Oldukça çok kullanıcıya hitap eden youtube içerisinde milyonlarca video barındırmakta. Kimi teknoloji, kimi eğlence, kimi ise eğitim ve bilgi amaçlı bu sosyal ağı takip etmekte. İzlediğiniz videoyu kaybetmeden saklamak için birçok yöntem var elbette; kimi favorilere ekliyor, kimi kanalı takip ediyor, kimi ise video indirme programlarından faydalanıyor. Peki, ama programsız video indirmek ister isek ne yapmalıyız? Telefonunuza, tabletinize yahut da bilgisayarınıza youtube videoları indirmek ister iseniz bunlar için tasarlanmış online video indirme siteleri bulabilirsiniz internette. Hangi site daha iyi der iseniz hepsi birbirinin benzeri niteliğindedir; ama yine de bunun kararını siz verip bu youtube online video indirme sitesini favorilerinize ekleyebilirsiniz.

 

Peki ya bu sitelere nasıl ulaşacaksınız: İlk yapmanız gereken youtube sitesinden indirmek istediğiniz videonun sayfasını açın, üst taraftaki adres çubuğunda yazan adres linkini sağ tık yolu ile kopyalayın. Şimdi ise nette arama yapın. Youtube online video indir, youtube programsız video indir gibi cümleler ile arama yapabilirsiniz. Video indirmek için seçtiğiniz o sitelerden birine girin sayfada karşınıza arama kutusu çıkacaktır, bu kutucuğun içerisine kopyalamış olduğunuz videonun linkini yine sağ tık yolu ile yapıştırabilir daha sonrada indir tuşuna basabilirsiniz.

 

Eğer bu yöntem size fazla uğraştırıcı gelir ise aynı sitelerde eklenti yükleme seçenekleri de mevcut. Tek yapmanız gereken video indirme sitesindeki yönergeleri izleyerek tarayıcı eklentisini, internet tarayıcınıza eklemek olacaktır ve daha sonra youtube videosu indirmek istediğinizde youtube videolarının sağ tarafında youtube sayfasından ayrılmadan video indirmenize olanak verecek bir eklenti karşınıza çıkacaktır. Eğer PC kullanıcısı iseniz internet tarayıcılarının eklenti edinme sayfalarına gittiğinizde video indirme eklentilerinden size en uygun olanını seçerek tarayıcınıza bu eklentiyi ekleyebilir ve zahmetsizce videolarınızı indirebilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?