iPhone 12 serisine adeta kilitlendik. Ne zaman gelecek? Nasıl bir tasarımla gelecek? Benzeri benzeri detayları bekliyoruz. Biz iPhone 12 modeline kilitlendik ancak en az yeni iPhone kadar önemli olan bir cihaz daha yolda. Sesinizi duya gibiyim o cihaz Apple Watch Series 6. Bir akıllı saatten daha fazlasını vermesi beklenen model için son iddia şaşkınlık yarattı.

İsabetli birkaç tahmini ile bilinen YouTuber Nikia Molina, Apple Watch Series 6 akıllı saati için paylaşım yaptı. Yapılan paylaşımda şaşırtıcı bir özellik bulunuyor.

Apple Watch Series 6 Çok Farklı Bir Yapı ile Gelecek

Hatırlayanlar bilir, bir dönem stres yüzükleri çıkmıştı. Bu yüzüğü parmağınıza taktığınız an stres seviyenize göre yüzüğün renginde değişiklik oluyordu. Diyeceksiniz ki ne alaka. Tam da işin bu noktasındayız.

Bu kez Apple Watch Series 6 stres ölçer olacak. Akıllı saat kalp ritmini detaylı bir şekilde ölçebilecek. Bunun yanında o çok beklediğimiz uyku takip özelliği de dahili olarak gelecek. Ama tüm bunlar değil odak noktası. Bu haberi yapmamızın nedeni yeni bir özellik. Ünlü Youtuber’a göre Apple Watch Series 6 zihin sağlığı özelliğine sahip olacak.

Apple Watch Series 6

Mental durumunuzu ölçebilecek olan akıllı saat bunu nasıl yapacak bilmek zor. Kan durumuna göre mi nefes durumuna göre mi bilemiyoruz ancak böyle ilginç bir özellik olabilir. Bu özelliğin kesin olarak gelip gelmeyeceği belli de elbette ancak Apple bunu başarabilir.

Mevcut saate dönüp bakıyorum saat bir tuş ile EKG çekiyor. Sadece mevcut saat bile bunu yapabiliyorsa, daha gelişmiş bir seri olacak olan Apple Watch Series 6 neden metal durum hakkında bilgi vermesin.

S6 yeni çiplerinin içerisinde bu özellik ve uyku takibi özelliği için bazı özelleştirmeler yapılacağı bilgisi de var. Bilgiler doğrudan Apple tarafından gelmediği için şu an sızıntı düzeyinde. Muhtemelen yakın zamanda daha çok şey öğrenme şansı elde etmiş olacağız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?