Yenilenmiş MacBook Pro 2017 İddiaları Gelmeye Başladı

0
31
MacBook Pro 2017 detayları
MacBook Pro 2017 ne gibi özelliklerle geliyor?

Apple’ın amiral gemisi dizüstü bilgisayarı MacBook Pro 2016 serisinin tanıtılmasının ardından markanın büyük oranda ilgi çekmesini sağladı. Yeni seride yer verilen Touch Bar gibi değişikliklerle beklenenden daha yüksek bir satış elde edilince Apple, MacBook Pro 2017 versiyonu hakkında da çalışmalarına başladı. Şimdilerde yenilenmiş versiyon hakkında ilk bilgiler geliyor.

Yeni bir model olmayacak olan seri doğrudan MacBook Pro 2016 versiyonunun donanım açısından güncellenmiş versiyonları olacak. Yani bir ara modelden söz edilmekte. İlk iddialara göre modelin en büyük farkı ise işlemci ve yer verilen RAM miktarı olacak. İşlemci konusunda yeni seride Apple’ın Intel Kaby Lake serisine yer vereceği buna bağlı olarak 32 GB RAM Bellek desteği verileceği de zaten daha öncede ortaya çıkan detaylar arasındaydı.

MacBook Pro 2017 Nasıl Değişikliklere Sahip?

Bunun dışında yeni cihazın daha ne gibi değişikliklere sahip olacağı konusunda da belli başlı iddialar gelmeye başladı. Bu noktada ilk olarak yeni seri işlemcilerin getireceği artılar ortaya çıktı. Yeni nesil işlemcilerle beraber serinin artık 4K desteğine sahip olacağı ve bunun dışında içerisinde kullanılan özel modlar sayesinde pil kapasitesi aynı kalsa da pil dayanma sürelerinin 9.5 saate kadar devam edeceği de belirtiliyor. Tabi bu rakamların daha sonra değişiklik gösterebileceğini de ekleyelim.

MacBook Pro 2017
MacBook Pro 2017 nasıl olacak

Bunun dışında MacBook Pro 2017 modeli için Apple’ın yeni Retina teknolojisine yer vereceği ekranda kullanılan Retina 2.0 teknolojisi sayesinde çözünürlük 2K olsa da bilgisayarın ekranının çok daha yüksek bir piksel yoğunluğu sunacağı da yine verilen bilgiler arasında.

Yeni Model Çok Daha Pahalı Olabilir

Tüm bunlarla beraber yeni modelin çok daha pahalı olabileceği de belirtiliyor. Gelen özelliklerle beraber zaten fiyat konusunda yükselecek olan modelin MacBook Pro 2016 serisinden ne kadar daha yüksek bir fiyata sahip olacağı ise merakla beklenen detaylar arasında.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?