Yenilenmiş iPhone 8

Akıllı telefonlarda ardı ardına atak yapan Apple, kısa süre önce iPhone X serisini yenilemişti. Yeni seri akıllı telefonlarını tanıtan marka, bir yandan iPhone XR, XS ve XS Max satışlarına başlarken bir yandan ise iPhone 8 akıllı telefonları için sevindirici bir haber verdi.

Firma yenilenmiş olarak bilinen iPhone 8 modellerinin satışlarına başladı. Daha öncede uygulanan yenilenmiş cihaz sistemine devam eden marka, iPhone 8 akıllı telefonlarının fiyatlarında da indirime gitti. Yenilenmiş iPhone 8 serisi için detaylara geçelim.

Yenilenmiş iPhone 8 Ne Kadar Fiyatla Satılıyor?

Apple tarafından kısa süre önce yapılan açıklamada iPhone 8 cihazlarının yenileneceği belirtilmişti. Cihazların yenilendikten sonra tekrar satışları ise bugün resmi olarak başlamış oldu. Yenilenmiş olan cihazların satış fiyatı kısmında ise 499 dolar gibi bir rakam belirlendiği açıklandı. Gümüş, altın ve uzay grisi renklerinde olan cihazların depolama birimi kısmında ise 64 GB seçeneği sunduğunu ekleyelim. Şu an için sadece 64 GB depolama alanı seçeneği olan cihaz satışta.

Yenilenmiş iPhone 8

Yenilenmiş iPhone 8 modelleri için kısa süre sonra stokların yenilenmiş bekleniyor. 256 GB depolama alanı bulunan modellerinde satışa çıkacağından söz edilmekte. Standart cihazla arada 100 dolar gibi bir satış fiyatı farkı olan akıllı telefonların, 1 yıllık Apple garantisiyle beraber geldiğini de ekleyelim. Yani her ne kadar yenilenmiş bir cihaz serisi olsa da 1 yıllık Apple garantisi devam ediyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?