Yeni Seri Apple Watch İçin Yeni Gelişmeler Geliyor

0
39
Apple Watch 3

Akıllı telefonlardan sonra MacBook bilgisayarları ardından ise ilk defa denediği AirPods kulaklık teknolojileri derken teknoloji devinin yeni seri akıllı saatleri biraz daha geride kaldı. Fakat her ne kadar çok fazla öne çıkmasa ve çok fazla konuşulmasa da Apple’ın yeni seri Apple Watch 2 akıllı saatlerinde genel olarak kullanılan teknolojilerde beğeni kazanmayı başardı.

Sadece akıllı saatlerde yer verilen sistemler değil bunun yanında akıllı saatlerde yer verilen yeni işletim sistemlerinin de beğeni topladığı akıllı saat serilerinde de Apple’ın yine bir hazırlık içerisinde olduğu da ortaya çıktı. Şimdilerde ise markanın Apple Watch 3 üzerinde çalışmalar yaptığı netleşti.

Apple Watch 3 Akıllı Saatleri Nasıl Olacak?

Hatta şimdilerde yeni seri akıllı saatler için belli başlı patent görselleri ile beraber yeni iddialarda ortaya çıktı. Ortaya çıkan ilk iddialarla beraber ise yeni seri akıllı saatlerin öncelikle pil teknolojilerinin değiştirileceği belirtiliyor.

Apple Watch 3

Son seri akıllı saatler Apple Watch 2’nin kullanıma göre değişmekle beraber 16-17 saat kullanım sunması ve belki de daha da az bile gösterilebilecek olan pil sürelerinin yeterli olmaması aslında Apple’ın bu konuda bir çalışma yapmasına da neden olmuş gibi.

Apple Watch 3

Öyle ki son yayınlanan patent görselleri ile beraber teknoloji devinin pil sürelerini daha da arttırmak için artık kayışlarını da kullanacağı gözüktü.

Hem Arka Kapakta Hem de Kayışta Pil

Yayınlanan son patent görselleri gerçekse eğer artık Apple Watch 3 serisinde daha uzun süreli pil kullanımı sunulacağı da kesin. Fakat kayışlarda pil kullanma fikrinin ne kadar başarılı olacağı tartışılır. Hatta bu durumda Apple’ın akıllı saatlerinde su geçirmezlik özelliğini de riske girmiş olacak.

Söz konusu patent görsellerinin ne kadar gerçeği yansıttığı ise merak konusu. Apple Watch 3 akıllı saatlerinin tüm bu tartışmalı özellikleri ile beraber ne zaman tanıtılacağı konusunda ise net bilgiler elde edilmese de iPhone 8 sonrası işaret ediliyor. Belki de iPhone 8 ile beraber yeni akıllı saatleri de görmek mümkün olabilir.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?