Yeni MacBook Pro için Beklemek Gerekecek

0
509

MacBook Pro modelleri çok sık değil ancak belli aralıklarla güncelleniyor. Yenilenen hemen her seride özel yeniliklerin ve sistem güncellemelerinin geldiğini de biliyoruz. Bu konuda başarılı bir grafik çizen Apple’ın, bir sonraki model için ise farklı çözümleri olduğu ortaya çıktı. Ming Chi Kuo tarafından paylaşılan son bilgilere göre yeni MacBook Pro modeli için bir süre daha beklemek gerekecek. Öyle kk Apple’ın yeni seri için özel planları var.

MacBook Pro Tasarım Değişiklikleriyle Gelecek

Kuo tarafından paylaşılan bilgilere göre 16 inçlik yeni bir MacBook Pro modeli tanıtılacak. Fakat bu model bu yıl içerisinde tanıtılmayacak. Söz konusu modelin tasarım kısmında önemli bir değişiklikle beraber geleceği bu nedenle de önümüzdeki yıl gelecek bir seri sunulacağı söyleniyor.

2020 yılının son çeyreğinde ya da 2021 yılının ilk çeyreğinde gelmesi beklenen yeni MacBook Pro modelinin sadece tasarım değişiklikleri sunmadığını göreceğiz. Bunun yanında başta işlemci modellerinde değişiklikler olması bekleniyor.

MacBook Pro

32 GB RAM bellek kapasitesine sahip olacak olan serinin ekran tasarımı ve ekran özellikleri kısmında da yenilenmiş bir model olduğunu görmek mümkün olacak. Muhtemelen tamamen çerçevesiz bir serinin gelme olasılığı var.

Sadece MacBook Pro için yenileme yapmayacak olan Apple’ın 10 inç ve 12 inçlik yeni iPad Pro modellerini de 2020 yılında tanıtacağı iddiası var. Tüm bu iddiaların netlik kazanacağı yeni bilgilerin ne zaman geleceği ise belirsiz. Fakat 5G destekli iPhone modellerini de düşünecek olursak, 2020 yılı Apple için bir hayli hareketli geçeceğe benziyor. En azından gidişat o yönde.

İlginizi Çekebilir: iTunes için Yolun Sonu Gözüktü

İLGİLİ HABER:  iPhone 12 için TBMM'ye Başvuru Yapıldı – Yeni Şartlar mı Geliyor?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?