Yeni Mac Mini ve MacBook Air Modelleri Geliyor

0
185

Eylül ayı Apple için oldukça hareketli geçecek gibi gözüküyor. Sürekli olarak ortaya çıkmaya başlayan bilgilerle, hem iPhone akıllı telefonlarının hem de yeni iPad modellerinin tanıtımının Eylül ayında olacağına ilişkin detaylar elde ediyoruz. Yeni akıllı telefonlar kadar yeni tablet modellerinin de konuşulmasını beklediğimiz tanıtımlarda, dikkat çekecek olan bir başka ürün ise Apple Watch 4 modelleri olacak. Kısacası markanın önümüzdeki ay envanterini güncelleyeceği yorumunu yapabiliriz. Yeni akıllı telefonlar, tablet ve akıllı saatler zaten beklenen ürünler. Fakat bunun dışında markanın farklı sürprizlerde yapacağı konuşuluyor. Bu sefer Mac Mini ve MacBook Air ürünlerinin yenileneceği iddiası var.

Yeni Mac Mini ve MacBook Air Özellikleri Neler Olacak?

Çok uzun bir süredir yenilenmesi beklenen ancak bir türlü yeni serisi gelmeyen Mac Mini modeli, iddialarda yer alan ilk ürün oldu. Bu serinin çok uzun bir süreden sonra güncelleneceği ve çok daha güçlü bir sistemle beraber geleceği yönünde bilgiler var.

Mac Mini modelinin yeni serisi için istenen fiyatın ise 500 dolar olacağından söz ediliyor. Fakat fiyat kısmında kesin bilgilere henüz erişilemediği de bir gerçek. Tasarım kısmında ise çok büyük bir değişiklik beklentisi olmadığını belirtelim. Tasarım kısmında yine serinin belli standartlar içerisinde kalacağından söz ediliyor.

Mac Mini ve MacBook Air

Mac Mini ve MacBook Air ikilisinde bir diğer yeni seri MacBook Air olacak. Yine uygun fiyatlı bir seri olarak tanıtılması beklenen yeni modelin, tasarım kısmında da yine aynı çizgileri sunması bekleniyor.

Tasarım kısmında biraz daha ince bir seri olmasını beklediğimiz yeni MacBook Air serisinin, donanım kısmında ise güncellemeler alacağından söz ediliyor. HD ekran ve yeni Intel işlemcilerle beraber gelecek serinin fiyat kısmında ise 990 dolar seviyelerinde kalması bekleniyor. Yani bu modelinde ana noktası daha uygun fiyatlı bir bilgisayar olacak.

İLGİLİ HABER:  Anneler Günü için Apple'ın Yardımıyla Video Hazırlayın

Mac Mini ve MacBook Air Ne Zaman Tanıtılacak?

Başta söylediğimiz gibi Mac Mini ve MacBook Air modellerinin de iPhone etkinliğinde görüleceği düşünülüyor. 12 Eylül tarihinde tanıtılması beklenen yeni ürünlerin detaylı özelliklerine tanıtımların ardından bakacağız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?