Yeni iPhone X için Fiyat Ortaya Çıktı

0
174
iPhone XL Plus

Apple’ın iPhone X serilerine devam edeceği uzun süredir konuşuluyor. Markanın bu yıl içerisinde 3 yeni iPhone X modelini satışa çıkaracağı ve bu modellerin özellikleriyle rakiplerine karşı üstünlük sağlamak gibi bir stratejisi olduğu konuşuluyor. Bu noktada yeni modellerle ilgili olarak sürekli yeni detayların paylaşılmaya başlandığını da görüyoruz. Son olarak UBS analistleri tarafından paylaşılan bilgilerle beraber iPhone XL modeline ait bazı önemli detaylar verildi. Bu detaylarda fiyat açıklamalarının yer aldığını da gördük.

Yeni iPhone X Fiyatı Belli Mi?

UBS analistleri tarafından paylaşılan bilgiler, şimdiye kadar gelen bilgilerden farklı detayları ortaya çıkarıyor. Buna göre Apple’ın 6.5 inçlik ekranla gelecek olan iPhone X modeli için fiyat konusunda çok daha yüksek bir aralık sunacağından söz ediliyor. Yeni iPhone X modelinin fiyatının ise 1.100 dolar olacağından söz ediliyor. Mevcut iPhone X modeli için 999 dolarlık fiyatın bile ne kadar yüksek bulunduğu tartışılmaz.

iPhone XL

Haliyle yeni modelin 1.100 dolar olmasının yine sorunlara neden olabileceğini de söylemek gerekiyor. Fakat böyle bir fiyatın sunulması, OLED ekran kullanılacağını da gösteriyor. Hafta içinde Apple’ın ekran fiyatlarını düşürmek için Samsung ile yeni bir görüşme yaptığını düşünecek olursak, iddialar gerçeğe daha yakın gibi duruyor.

Apple fiyatları ne kadar aşağı çekebilecek bilinmez ama 6.5 inçlik iPhone X modeli için fiyatların düzenlenmesi şark gibi gözüküyor. Detaylar için Apple’ın açıklamalarını beklememiz gerekecek.

İlginizi Çekebilir: Altın Rengi iPhone X FCC Onayında Ortaya Çıktı

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?