iPhone X Plus fiyatları

Apple’ın farklı teknolojileriyle öne çıkmasını beklediğimiz yeni iPhone modelleri için geri sayım başlamış durumda. Markanın akıllı telefonlarında nasıl değişiklikler yapacağı konusunda hala net bilgiler yok ancak paylaşımlar ne kadar iddialı seriler üzerinde çalışıldığını da gösteriyor. 3 kameralı bir iPhone modelinin geleceğinin belirtilmesi, Apple’ın ilk defa 6.5 inçlik bir panel kullanacağının iddiası gibi birçok iddia 2018 iPhone modellerine çok daha yoğun bir ilgi duyulmasın sağlıyor. Bu noktada son paylaşımlara göre 3 yeni iPhone içerisinde, dikkat çekecek olan bir diğer telefonun 2.nesil iPhone X olması bekleniyor. Apple’ın 10.yılına özel olarak sunulan ilk iPhone X akıllı telefonundan çok da farklı olmasını beklemediğimiz yeni model için ortaya çıkan iddialara oldukça ilginç.

Yeni iPhone X Daha Ucuz Olacak

Apple için devrimsel değişikliklerle gelen iPhone X akıllı telefonları, döneminin en pahalı akıllı telefonlarından biri olmayı başarmıştı. Telefon için tam 999 dolar gibi bir rakam belirlenmişti. Ülkemizde de 6 bin TL üzerinde satılan modellerden biri olan iPhone X için ilginç iddia, yine fiyat kısmında karşımıza çıkıyor.

6.5 inç iPhone

Ünlü analist Katy Huberty tarafından yapılan paylaşımlara göre 2.nesil iPhone X akıllı telefonları için fiyat 899 dolar olacak. Daha yeni bir model olmasına karşın, fiyatın daha düşük olması düşündürmüyor değil. Bu noktada Apple’ın eski iPhone X satışlarını durdurması ve bu model üzerinden devam etmesi de muhtemel.

Yine de Apple’ın resmi açıklamalarını beklemek gerek. Kaldı ki her şeye rağmen daha yeni modelin daha uygun bir fiyatla satışa çıkması, mevcut iPhone X modelini tercih eden kullanıcıların bir hayli şikayet etmesine neden olacaktır. Bakalım Apple iddialarda yer aldığı gibi bir fiyat mı sunacak?

İlginizi Çekebilir: iPhone X Reklamı için Başlatılan İncelemede Apple Haklı Bulundu

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?