Apple 2017 etkinlikleri canlı yayını burada

1
109
iPhone 8 Tanıtım

Güncelleme: Saat 20: 00’da Apple’ın 2017 etkinliği başlayacak. Bu sayfamızdan canlı olarak etkinliği takip edebileceksiniz. Aynı zamanda her tanıtılan ürünle ilgili yazılarımızla birlikte bugün ve yarın sizlerleyiz. Bizi takip edin.

 

Apple, 12 Eylül tarihinde birçok yeni teknolojisini tanıtacak. iPhone 8 akıllı telefonları, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modelleri, son olarak da Apple Watch 3 tanıtımının yapılacağını göreceğiz. Tüm bu tanıtımlar Apple’ın, yeni merkezinde yapılacak. Yani sadece yeni teknoloji ürünlerini görmeyeceğiz. Bunun dışında Apple Park’ı da ilk defa canlı olarak göreceğiz. Apple Park içerisinde yer alan Steve Jobs Tiyatrosu içerisinde düzenlenecek olan etkinliğin, canlı olarak yayınlanacağını da ekleyelim. Bu noktada kullanıcıların en çok merak ettikleri konu ise etkinliğin nasıl anlı olarak izlenebileceği. Tıpkı WWDC 2017 etkinliğinde olduğu gibi bu etkinliği de canlı izlemen mümkün olacak.

İngilizce yayın:

https://www.youtube.com/watch?v=bHsf6OuYoaw

 

Türkçe canlı yayın (Shift delete)

Türkçe canlı yayın (Donanım haber)

iPhone Tanıtımını Canlı İzlemek

Bu konuda bilmeniz gereken çok önemli noktalar var. Dikkat edilecek olan ilk nokta yeni seri akıllı telefonların tanıtımlarını izlemek için illa ki Apple kullanıcısı olmanız gerekmiyor.

iPhone ve iPad üzerinden İzleme: Bunun için iOS cihazınıza girip, cihazınızdan aşağıda vereceğimiz bağlantıyı açmanız gerekiyor. Burada önemli olan nokta bağlantıyı Safari tarayıcı üzerinden açmanız gerektiği. Son gereklilik ise cihazınızın iOS 7 ve üstü bir işletim sistemi kullanması. Yapacağınız İşlemler bu kadar ile sınırlı.

Steve Jobs Tiyatrosu

Mac Üzerinden İzlemek: Eğer MacBook üzerinden etkinliği canlı izlemek istiyorsanız, en az Safari 6.0.5 sürümü tarayıcınızın yüklü olması gerekiyor. Yine aşağıda yer alan bağlantıdan bu şekilde izleme yapmanı mümkün.

Windows 10: Standart Windows 10 işletim sistemi kullanıyorsanız da canlı yayını izleyebilirsiniz. Bunun için Edge tarayıcıya sahip olmanız gerekiyor. Edge tarayıcının son sürümüyle beraber bağlantıdan canlı yayın desteği sunulacak. Başka bir cihazda ise bu destek bulunmuyor. Yani Android üzerinden izlemek mümkün değil. 12 Eylül günü yayın belirtilen saatte açılacak.

İLGİLİ HABER:  Afterlight Uygulamasını Ücretsiz İndirme

iPhone 8 Tanıtım Canlı Yayın Bağlantısı

İlginizi Çekebilir:Yeni Siri’nin Çalışma Stili Değiştirilecek

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?