Yeni iPhone SE Müjdesi Ortaya Çıktı

0
134

Apple, bu sene iPhone üzerine yoğunlaşmış durumda. Teknoloji devinin bir yandan 10.yıla özel model olan iPhone 8 üzerinde çalışmalar yapması, bir diğer yandan da yeni seri iPhone 7s modellerinin üzerinde çalışması Apple’ın epey bir zamanını alıyor. Yenilenmiş akıllı telefon modellerinde OLED ekran gibi farklılıklara gitmeyi düşünen markanın bu nedenle biraz daha fazla mesai yaptığını da biliyoruz. Teknoloji devinin 3 yeni iPhone modelini sunacağı bu nedenle epey bir sıkı çalışma içerisinde olduğu bilinirken, marka hakkında bazı sürpriz haberlerde gelmiyor değil. Son olarak yeni bir iPhone haberi daha ortaya çıktı. Bu kez Apple’ın özel bir iPhone serisi olacak olan iPhone SE modelinin geleceği ortaya çıktı.

2017 iPhone SE Sürpriz Yapabilir

Apple’ın özel serisi olarak değerlendirilen iPhone SE modellerinin bu sene içerisinde yenilerinin geleceği ortaya çıktı. iPhone SE 2017 modeli olarak çıkış yapması beklenen yeni modelin ortaya çıkmasını sağlayan raporlara göre bu kez uzun süre beklemeye gerek kalmayacak.

iPhone SE 2

Öyle ki teknoloji devinin çoktan yeni iPhone SE modellerini hazırladığı ve bu modelleri Ağustos ayında satışa çıkaracağı belirtildi. 2 Ağustos tarihinde satışa çıkması beklenen yeni akıllı telefon modelinin fiyatları ve paket bilgileri de paylaşılmış durumda. Buna göre yeni iPhone SE modelinin 489 Euro gibi bir rakamla satışa çıkacağı belirtiliyor. Bu standart model olarak satışa çıkacak olan iPhone SE 2 modelinin fiyatı olacak.

Bunun yanı sıra kullanıcılar 128 GB depolama alanını seçecek olursa 599 Euro gibi bir ücret ödemek zorunda kalacak. Şimdilik yeni modelin işlemci kısmında ve ekran kısmında yeni nesle geçiş yapıp yapmayacağı konusunda bilgiler paylaşılmadı. Teknik konular konusunda değil de sadece satış fiyatları üzerinden açıklamalar yapılması kafaları karıştıran bir diğer detay olsa da iPhone SE modeli de diğer 3 yeni iPhone modeli gibi akıllı telefon dünyasının gündemine oturdu. Yeni modelin özellikleri neler olur? iPhone 8 içerisinde yer alan farklı teknolojiler bu seride de öne çıkar mı? Merak konusu.

İLGİLİ HABER:  iPhone SE 2 İçin Yeni Konsept Çalışması

İlginizi Çekebilir: iOS Mozilla Firefox 8.0 Tüm Yenilikleri

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?