Yeni iPhone Modellerini Satın Almak İçin İlk Kampanya Duyuruldu (Güncellendi)

0
106
Hepsiburada eskiyi getir yeniyi götür

Akıllı telefonlarda değişim hızı giderek artmaya başladı. Artık her sene yeni bir akıllı telefon modelini kesin olarak görüyoruz. Üstelik bu akıllı telefon modelleri içerisinde amiral gemisi serilerinde sürekli olarak yenilendiğini görüyoruz. Bu noktada son haberde Apple’dan geldi. iPhone modellerinin yeni üyeleri iPhone 8 serileri ve özel seri iPhone X tanıtıldı.

Fakat kullanıcıların aklında oluşan ilk soru özellikler veya yenilikler değil, bu modellerin almaya değer olup olmayacağı ve tabii ki fiyatlar oldu. Özellikle iPhone 7 kullanıcıları iPhone 7 serisi varken yeni modele geçmenin gereksiz olduğunu düşünmeye başladı. Ülkemiz içinde yeni modelin fiyatlarının bir hayli yüksek seviyede olması yeni seriyi tercih edenlerin sayısının sınırlı olacağını düşündürürken, bu konuda ilk kampanya haberleri gelmeye başladı. İlk haber ise Hepsiburada sitesinden geldi.

Eski Telefon Değerinde Hediye Çeki Verilecek

Türkiye’nin en büyük e-ticaret firmalarından biri olan Hepsiburada, konu hakkında yeni bir kampanya başlattığını açıkladı. Kampanya için özel bir sayfa oluşturuldu. Kullanıcılar bu sayfalar üzerinden telefonlarının modelini, durumunu ve IMEI bilgileri gibi bilgileri vererek telefonlarının değerini öğrenebiliyor.

Hepsiburada eskiyi getir yeniyi götür

Ardından telefonlarınızı Hepsiburada firmasına ikinci el olarak satabiliyorsunuz. Telefonunuz için size nakit bir ücret ise ödenmiyor. Şöyle ki telefonunuz için bir değer biçiliyor ve bu değeri alışveriş sitesinin akıllı telefon bölümünde kullanabiliyorsunuz.

Yani eski telefonu verip yeni telefona geçiş yapabiliyorsunuz. iPhone 8 öncesinde ilk hedef iPhone 8 olarak belirtilmiş olsa da birçok markanın modellerine de destek veriliyor. Başta Samsung olmak üzere, Sony, LG, HTC ve GM akıllı telefonlarını bu şekilde satabiliyor ve istediğiniz yeni modelleri alabiliyorsunuz.

Şimdiden ilgi odağı olan kampanyanın fiyat kısmında ise çok düşük ücretler olmasa bile değerin altında ücretler önerdiği konusunda da kullanıcı yorumları olduğunu ekleyelim. Bunu da göz önünde bulundurmanızı belirterek linki aşağı ekliyoruz.

HEPSİBURADA LİNKİ

Güncelleme: Şu an için sayfa kapatıldı. Bu durumun nedeni içinse henüz bir açıklama yapılmadı. Firma geri adım atmış olabilir. Bir açıklama gelirse ekleyeceğiz.

İlginizi Çekebilir: Google Pixelbuds Apple’ın AirPods Modeline Rakip Olarak Geliyor

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?