Yeni iPhone Modelleri Yeni Renk Seçenekleriyle Geliyor

0
95

2018 iPhone modellerinde Apple’ın eleştiri aldığı noktalara odaklanacağını düşünüyoruz. Yeni iPhone modellerinde ekrandan tutun, çentik alanına kadar hemen her bölümün düzenleneceği düşünülüyor. Düzenlenecek alanlardan birisinin de yeni modellerin renkleri olacağı bilgisi var. Ünlü analist Ming Chu Kuo tarafından paylaşılan bilgiler ve yeni görseller, 2018 iPhone modellerinde farklı olarak gelecek renkleri de ortaya çıkarmış durumda. Paylaşılan görsellere bakacak olursak Apple, en azından renkler kısmında isteneni verecek.

2018 iPhone Modelleri için Yeni Renkler Neler Olacak?

Hemen paylaşılan renklerden söz edelim. Bilgilere göre yeni seride 4 farklı renk seçeneği göreceğiz. Eski renklerden farklı olarak bu kez; Kırmızı, Mavi, Turuncu ve Altın rengi yer alacak. Ayrıca hangi modelde geleceği belli değil ancak beyaz renginin de sunulması bekleniyor. 2018 iPhone serilerinin renklenmesini sağlayacak gibi gözüken markanın, iPhone 5C modelinde gördüğümüz renkli yapıya geri döneceği anlaşılıyor.

2018 iPhone

Şimdilik hangi model için hangi rengin sunulacağı kesin değil. Kesin olmamakla beraber mavi, kırmızı gibi renkli seçeneklerin iPhone 9 serisi için geleceği konusunda bilgiler var. 6.1 inç uygun fiyatlı modelin satışlarının bu şekilde canlandırılması bekleniyor. Aynı renk seçeneklerinin her üç model içinde geçerli olması ise beklenen bir durum değil. Tabii ki yeni renkler için kesin bilgileri tanıtımla beraber alacağız ancak benzeri sızıntılar geldikçe sitemizden paylaşmaya devam edeceğiz.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here