Yeni iPhone Modelleri Sonrasında iPhone 7 Ucuzlayacak Mı?

0
298
iPhone 7 ve iPhone 7 Plus

Apple, iPhone 7 dönemini tamamlamak üzere. Tabii ki cihazın desteği ve güncellemeleri daha uzun süre devam edecek. Fakat yarından itibaren konuştuğumuz telefon iPhone 7 olmayacak. iPhone 7 telefonlarında yer alan portre modu, ilk kez çift kameraya geçiş yapılan seri olması ve daha birçok konu epey uzunca bir süredir iPhone 7 modellerinin konuşulmasına neden olmuştu.

Ama artık bu seri en güncel seri olmaktan çıkacak. Bunun yerine iPhone 8 ve iPhone X modellerini konuşuyor olacağız. Haliyle Apple’ın yeni bir döneme başladığı görülecek. Fakat bu konuda iPhone 8 kullanıcıları biraz üzecek. Yeni seri akıllı telefonlar 1200 dolar civarlarını bulacak. Bu durumda da telefonların 5000-6000 TL arasında olacağını göreceğiz.

iPhone 7 İndirime Girebilir

Haliyle birçok kullanıcı iPhone 8 yerine iPhone 7 modellerini tercih etmeye devam edecek. Bu noktada müjdeli bir haberde gelebilir. iPhone 7 modellerini tercih eden kullanıcılar için Apple’ın indirimleri gündeme gelecek. Doğrudan firma tarafından bir açıklama yapılmış değil ama kaynaklardan gelen bilgilere bakacak olursak, iPhone 8 modellerinden sonra iPhone 7 serileri 250-500 dolar arasında indirimlerle gündeme gelecek.

iPhone 7

iPhone 7 Plus modeli içinde indirim söz konusu olması bekleniyor. Tabii ki bu durum ülkemizde ne kadar geçerli olur bilemiyoruz. Fakat genel ilginin iPhone 8 modeli üzerinde yoğunlaştığını görsek de uzun bir süre daha iPhone 7 modeli de tercih edilmeye devam edecek. İndirimlerden sonra ise popülaritenin biraz daha artması gündemde. Gelişmeleri takip ediyor olacağız.

İlginizi Çekebilir: Apple Park Steve Jobs Tiyatrosu İçin İlginç Detaylar Ortaya Çıktı

İLGİLİ HABER:  Beklenen Güncelleme mac OS 10.12.2 Yayınlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?