Yeni iPhone Modelleri Sonrasında iPhone 7 Ucuzlayacak Mı?

0
268
iPhone 7 ve iPhone 7 Plus

Apple, iPhone 7 dönemini tamamlamak üzere. Tabii ki cihazın desteği ve güncellemeleri daha uzun süre devam edecek. Fakat yarından itibaren konuştuğumuz telefon iPhone 7 olmayacak. iPhone 7 telefonlarında yer alan portre modu, ilk kez çift kameraya geçiş yapılan seri olması ve daha birçok konu epey uzunca bir süredir iPhone 7 modellerinin konuşulmasına neden olmuştu.

Ama artık bu seri en güncel seri olmaktan çıkacak. Bunun yerine iPhone 8 ve iPhone X modellerini konuşuyor olacağız. Haliyle Apple’ın yeni bir döneme başladığı görülecek. Fakat bu konuda iPhone 8 kullanıcıları biraz üzecek. Yeni seri akıllı telefonlar 1200 dolar civarlarını bulacak. Bu durumda da telefonların 5000-6000 TL arasında olacağını göreceğiz.

iPhone 7 İndirime Girebilir

Haliyle birçok kullanıcı iPhone 8 yerine iPhone 7 modellerini tercih etmeye devam edecek. Bu noktada müjdeli bir haberde gelebilir. iPhone 7 modellerini tercih eden kullanıcılar için Apple’ın indirimleri gündeme gelecek. Doğrudan firma tarafından bir açıklama yapılmış değil ama kaynaklardan gelen bilgilere bakacak olursak, iPhone 8 modellerinden sonra iPhone 7 serileri 250-500 dolar arasında indirimlerle gündeme gelecek.

iPhone 7

iPhone 7 Plus modeli içinde indirim söz konusu olması bekleniyor. Tabii ki bu durum ülkemizde ne kadar geçerli olur bilemiyoruz. Fakat genel ilginin iPhone 8 modeli üzerinde yoğunlaştığını görsek de uzun bir süre daha iPhone 7 modeli de tercih edilmeye devam edecek. İndirimlerden sonra ise popülaritenin biraz daha artması gündemde. Gelişmeleri takip ediyor olacağız.

İlginizi Çekebilir: Apple Park Steve Jobs Tiyatrosu İçin İlginç Detaylar Ortaya Çıktı

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here