Yeni iPhone Modelleri için Spotify Güncellemesi

0
123
Spotify

Yeni iPhone akıllı telefonlarıyla beraber birçok sistemde değişiklik sunuldu. Çentikli ekran tasarımına geçen Apple, bu konuda uygulama geliştiricilerine de birçok şart sunmuştu. Uygulamaların çentikli ekran tasarımına uygun hale getirilmesi konusunda da geliştiriciler uyarılmış ve birçok uygulama için güncelleme yayınlanmıştı. Fakat yeni iPhone modelleri ve yeni Apple Watch modeliyle beraber yine sistemlerde bir değişiklik oldu.

Bu kez ekranların daha geniş olması, uygulamaların arayüzlerinde sorunlar yaşanmasına neden oldu. Bu şekilde sorun yaşayan uygulamalardan birisi de Spotify olmuştu. Özellikle Apple Watch 4 akıllı saatlerinde arayüzün boş kalan kısımlarında siyah şeritlerle karşı karşıya kalıyorduk. Spotify bu sorunu çözecek yeni bir güncelleme yayınladı.

Spotify Güncellemesi

Yaklaşık olarak 4 aylık bir çalışmanın sonrasında Spotify iOS sürümü için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yayınlanan güncelleme, arayüz bölümünün genişletilmesini sağladı ve artık hem Apple Watch 4 ile hem de yeni iPhone modelleriyle uyumlu bir Spotify sunulmuş oldu.

Spotify

Üstelik bu güncellemenin sadece iPhone ve Apple Watch 4 için geçerli olmadığını da ekleyelim. Güncellemenin yeni iPad Pro modeli için de geçerli olduğunu ekleyelim. Bildiğiniz gibi yeni iPad Pro modelinde de çerçeveler inceltildi ve Spotify uygulamasında aynı sorun karşımıza çıkıyordu. Güncelleme tüm bu sorunların çözülmesini sağladı.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?