Yeni iPhone Kasası Ortaya Çıktı

0
439
Yeni iPhone

Akıllı telefon dünyasının en çok merak edilen modelleri arasında yer alan iPhone XI modelleri ve yeni iPhone XR modeli için detaylar ortaya çıkmaya başladı. Son olarak yeni akıllı telefonların tasarımı konusunda önemli bilgiler ortaya çıktı.

Telefonların tasarımlarının en net hatlarını ortaya koyan yeni görsellerle beraber kalıp görselleri de sızdırıldı. Sızdırılan kalıp görselleri, yeni akıllı telefonların tasarımını da net bir şekilde ortaya çıkarmış oldu.

iPhone XI Tasarımı Nasıl Olacak?

Tasarım kısmında çok önemli yenilikler söz konusu. Özellikle kamera yerleşimi önemli ölçüde değişecek gibi gözüküyor. Yeni akıllı telefonların üçlü arka kamera düzenine geçtiğini görmek mümkün olacak.

Gerek genel tasarım kısmında gerekse de kamera yerleşiminde de değişiklikler göreceğiz. Kameralar üçgen şeklinde yerleştirilecek. Üst üste sıralı olan çift arka kameranın hemen yanında üçüncü bir kameranın bulunduğunu göreceğiz.

Yeni iPhone

Kamera için özel olarak ayrılan alanda bir de flaş ışığının bulunduğunu görmek mümkün olacak. Kamera için ayrılan özel alanın dışında arka kapağın tamamen cam olması da yine beklentiler arasında. Ön kısımda ise yine çentik alanına yer verildiğini göreceğiz.

Ön kısımda da herhangi bir farklılık beklemiyoruz. Yine geniş bir çentik alanına yer verilecek ve yine FACE ID teknolojisi bu kısma yerleştirilecek. Yeni akıllı telefonlar için başka bir detaya daha ortaya çıkacak olursa, sitemize ekleyeceğiz. Şimdilik kalıp görselleriyle sizi başa başa bırakalım.

İlginizi Çekebilir: iOS 12.3 Güncellemesi Geldi! İşte Yenilikler

İLGİLİ HABER:  Apple Yeni Patent Başvurusu İle Şaşırttı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?