Yeni iPhone için Ekran Panellerinin Görselleri Ortaya Çıktı

0
86
6.1 inç iPhone X

Akıllı telefon dünyasının amiral gemisi modellerinden biri olarak değerlendirilen iPhone akıllı telefonları, ilk olarak iPhone X serisiyle büyük bir değişikliğe uğradı. Görünen o ki bu değişiklik yeni modellerde de devam edecek. Yeni iPhone modellerinde de yine Apple’ın iPhone X yapısını koruyacağı ve akıllı telefonlarını bu yönde teknolojilerle zenginleştirileceği belirtiliyor.

Yaklaşık olarak 4 ay sonra tanıtılması beklenen yeni iPhone X modellerinin özelliklerinin neler olacağı konusunda ise sürekli olarak yeni detaylar paylaşılıyor. Son olarak ucuz bir iPhone X modeli olarak gelmesi beklenen 6.1 inçlik telefonlara ait olduğu iddia edilen görseller paylaşıldı.

6.1 inç iPhone X Ekranı Nasıl Olacak?

Mr. White tarafından paylaşılan bilgiler ve görsellere göre yeni modelin ekran panellerinin ortaya çıkmasını sağladı. Yeni akıllı telefonların ekran panellerinin nasıl olacağını gösteren görsellerde çok önemli detayların olduğunu da belirtelim.

6.1 inç iPhone X

Buna göre yeni akıllı telefonlar beklendiği gibi LCD bir panelle beraber gelmeyecek. Bunun yerine yeni akıllı telefonlarda yine OLED ekran göreceğiz.  Paylaşılan panel görselleri telefonların beklentilerin aksine OLED ekran kullanılacağı iddiasını da ortaya çıkarmış durumda. Mevcut iPhone X akıllı telefonlarında olduğu gibi bir ekrana sahip olacak olan telefonun fiyatı ise 549 dolar olacak.

Açıkçası bu iddia pek doğru gibi gelmedi. Öyle ki telefonların fiyatının mevcut modelde aşağı olduğu görülüyor. Mevcut modelde yer alan ekranların 5.8 inç ekranların bile fiyatı ne kadar yükselttiğini düşünecek olursak, 549 dolarlık bir fiyata sahip olması beklenen telefonun OLED olması beklenen bir durum olmayacaktır. Yine de resmi detayları beklemek gerekiyor. Apple, bu tip sürprizlerle de gelebilir.

İlginizi Çekebilir: Apple A12 Üretimi Başladı

İLGİLİ HABER:  Yeni iPhone X Modeli Nasıl Özelliklere Sahip Olacak?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?