Yeni iPad Sızdırıldı ! İşte Yeni iPad

0
381

Apple’ın 21 Mart tarihinde düzenleyeceği etkinlikte hem iPhone SE modelini hemde yeni nesil iPad’i tanıtması bekleniyor. iPhone SE modelinin kılıfları bugün itibariyle sızdırılmıştı ve iPhone SE’nin tanıtımı bir nevi kesinleşmişti. Şimdi ise aynı etkinlikte tanıtılacak olan yeni nesil iPad’e dair sızıntılar gerçekleşti.

Apple’ın bu etkinlikte tanıtacağı cihazlarıyla birlikte gelirlerini bir kat daha arttırmayı hedeflediğini biliyoruz aynı zamanda bu iPhone ve iPad modeli için uygun fiyatların belirleneceğini tahmin ediyoruz.

Yeni nesil iPad’in ismi hakkında henüz bir netlik bulunmuyor, iPad 7, iPad Pro Mini ya da iPad Air 3 olabileceği tahmin ediliyor ancak Apple isim konusunda hepimizi şaşırtabilir. Özellikleri bakımından iPad Pro modeline oldukça benzeyecek olan yeni nesil iPad’in iPad pro gibi klavye bağlantısı yapabileceği tahmin ediliyor.

Aslında bunlar sadece tahmin değil. Yeni nesil iPad’e ait olduğu iddia edilen kılıflarda bugün Twitter üzerinden sızdırıldı ve bu twitteki fotoğraflara göre yeni nesil iPad’in de Smart Konnektör desteği olacak.

İLGİLİ HABER:  Apple Beyrut‘a Yardım Yapmaya Başladı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?