Yeni iPad Pro kılıfı Önemli Detayları Ortaya Çıkardı

Yeni iPad Pro için kılıf görselleri ortaya çıktı. Yeni iPad Pro nasıl bir farklılıkla gelecek? Yeni modelin detayları neler olacak?

0
163

Yeni iPad tablet serisinin tanıtılmasına çok kısa bir süre kaldı. Beklentiler Eylül ayı içerisinde Yeni iPad Pro modellerinin tanıtımının yapılması yönünde. Şimdiye kadar gelen bilgilerde de genel olarak bu yönde gelişmeler yaşandı. Geçtiğimiz hafta ortaya çıkan bazı görsellerde tabletlerin Eylül ayında geleceğini gösteriyordu. Şimdi ise Yeni iPad Pro modeli için bir kılıf görseli paylaşıldı.

Paylaşılan kılıf görsellerinde yer alan detaylar ise bazı küçük sürprizlerin geleceğinin en büyük göstergesi gibi gözüküyor. Paylaşılan kılıf görselinde, diğer modellerden farklı olarak özel bir boşluk alan bulunduğu ortaya çıktı.

Yeni iPad Pro Nasıl Olacak?

Yayınlanan kılıf görsellerine baktığımız zaman tabletlerin ekstra bir alan sunacağı görülüyor. İkinci bir akıllı bağlantı girişi olabileceği yönünde iddialar olsa da kılıf arkasında yer alan bu bölümün tam olarak ne işe yarayacağı konusunda bir bilgi bulunmuyor. İddialara bakacak olursak, birkaç ihtimal söz konusu.

Yeni iPad Pro

Kablosuz şarj desteği için gerekli olan bir alan olduğu iddiası, bunun yanında Yeni iPad Pro için arka kısımda yer alacak bir parmak izi sensörü iddiası da var. Ancak dediğimiz gibi bölümün tam olarak ne işe yarayacağı bilinmiyor. Muhtemelen tanıtıma kadar gelen bilgilerde nasıl bir farklılık sunulacağını göreceğiz. Şimdilik sadece özel olarak oluşturulmuş bir alan daha olduğunu biliyoruz.

Yeni iPad Pro Face ID Teknolojisi

Kılıf görsellerinin arkasında yer alan ekstra boşluğun tam olarak ne işe yarayacağını bilemiyoruz ancak Face ID sistemi konusunda yeni iddialar var. İddialara göre Apple bunun için hazırlıklarını tamamladı.

Sadece dikey konumda değil, yatay konumda da kolay bir şekilde kullanılabilecek Face ID teknolojisinin, daha ne gibi ayrıcalıkları olacağını ise zaman gösterecek. iPhone X modelinde yer alan sistemin biraz daha değişiklik gösterdiğini görebiliriz. Biraz daha geliştirilen bir Face ID sistemi bekleniyor ki bunun ilk değişikliği yatay konumda da kullanılabilmesi olacak.

İLGİLİ HABER:  iOS 11 Beta 4 Geliştirici Sürümü Yayınlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?