Apple’ın merakla beklenen yeni iPad Pro 2020 modeli kısa süre önce tanıtıma çıktı. Sessiz geçen tanıtımın hemen sonrasında yeni serinin özelliklerinden söz etmiştik. Merak eden takipçilerimiz için serinin incelemesini yaptığımız yazımızı da aşağı linke ekliyoruz.

İlgi çeken LiDAR tarayıcı gibi artılarla beraber gelen serinin özellikleri bir yana, duyurunun hemen sonrasında Apple’ın serisi için sürpriz bir haber geldi. Tanıtımın hemen sonrasında iPad Pro 2020 duvar kağıtları yayınlandı.

iPad Pro 2020 Duvar Kağıtları

Hem eski iPad kullanıcıları hem de iPhone kullanıcıları için yayınlanan duvar kağıtlarında bilgisayarlarda kullanılacak olan seriler için de yayın yapıldı. Biz de genel olarak duvar kağıtlarını ana başlık altında paylaşıma açacağız.

İlk olarak iPhone akıllı telefonları için resimleri paylaşacağız. İkinci galerimizde ise iPad serisi için uygun olan duvar kağıtlarını görebilirsiniz. Son galerimizde ise masaüstü kullanıcıları için duvar kağıtlarını paylaşacağız. Üç galeriden den istediğiniz, beğendiğiniz duvar kağıtlarını seçebilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?