Yeni iPad Pro 9.7 İnç Modeli Sonunda Tanıtıldı

0
28
ipad pro 9.7 inç satışta
ipad pro 9.7 inç tüm özellikleri

Apple’ın uzun süredir beklenen yeni ürünleri sonunda görücüye çıktı. Uzun süren bir etkinlikle değilde doğrudan basın bildirisi sonrasında tanıtılan yeni ürünler satışa da çıktı. Apple Store Online mağazasının bir süredir bakımda olduğunu biliyoruz. Daha önce yayınladığımız haberde de zaten Apple’ın yeni ürünleri için böyle bir bakım çalışması yaptığını da duyurmuştuk. Bakım çalışması sırasında bir süredir kapalı kalan Online satış mağazasının yeniden açılması sonrasında ise Apple’ın yeni ürünleri kesin olarak ortaya çıktı. İlk öne çıkan ise iPad Pro 9.7 İnç.

Yeni iPad Pro 9.7 İnç Nasıl Özelliklere Sahip?

Yeni ürünler arasında ise en büyük ilgiyi yeni seri iPad Pro aldı. iPad Pro 9.7 İnç modelini yenileyen Apple yeni modelin özelliklerini de sonunda listelemiş oldu. Ekran kısmında 9.7 inç kullanılan tabletlerin Retina ekran özelliklerine sahip olduğunu belirterek başlayalım. Ekran çözünürlüğü kısmında da oldukça başarılı çözümler sunan seri 2K çözünürlük değeri ile geliyor. İşlemci kısmında ise karşımıza Apple A9 serisi ile beraber çıkıyor.

ipad pro 9.7 inç
ipad pro 9.7 inç satışta

Air modelinden farklı olarak yüksek performanslı A9 işlemcilerle gelen tabletin ön kamerası Facetime özellikli 8 MP değerinde. Parmak izi sensörünün de yer aldığı modelde pil dayanma süresi de 10 saat olarak açıklanmış durumda. Teknik özellikleri genel olarak bu şekilde açıklanan yeni iPad Pro 9.7 İnç tabletlerin ağırlığı ise 469 gram olarak açıklandı. Toplamda 7.5 mm kalınlıkla gelen tabletlerin son olarak 4G LTE özelliğine sahip olduğunu da ekleyelim.

iPad Pro 9.7 İnç Ne Kadar?

24 Mart itibariyle satışa çıkacak olan yeni tabletlerin fiyatı ise depolama seçeneklerine göre değişiyor. 32 GB ilk sürümü 1.599 TL olan tabletlerin, 128 GB modeli ise 2.049 TL olarak açıklandı. Eğer SIM kartlı model alırsanız 32 GB fiyatı 2.199TL, 128 GB SIM kartlı model ise 2,649 TL olarak açıklanmış durumda. 24 Mart sonrasında yeni tabletleri alabileceksiniz.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?