Yeni iPad Pro 10.5 inç İçin En İyi Kılıflar

2
982
iPad Pro 10.5 kılıfları

iPad Pro 10.5 inçlik yeni bir boyut ile piyasaya çıktı.

Yeni 10.5 inçlik iPad Pro, iOS 11 ve güncellenmiş donanımı sayesinde yeni özellikler ve eski iPad’inizin kılıflarının uymayacağı yeni bir boyut kazandı.

İşte şu ana kadar piyasaya çıkan en iyi iPad Pro 10.5 kılıfları.

Logitech Slim Combo

Logitech Slim Combo iPad Pro kılıfıLogitech’in yeni klavyeli kılıfı, Logitech Create’in önceki sürümler için olduğu gibi iPad Pro’nun bu sürümü için de ihtiyaç duyulması muhtemel klavyeyi çıkarttı. Slim Combo, çıkarılabilir bir klavyeye sahip folyo tarzı bir kılıftır.

Bu kılıfın en iyi özelliği, iPad Pro’daki Akıllı Bağlantı (Smart Connector) sayesinde hiçbir Bluetooth eşleştirmesine gerek duymamasıdır. Klavyede, verimliliği artırmak için arkadan aydınlatmalı tuşlar ve özel bir iOS kısayol tuş satırı yer alıyor. iPad Pro’nuzda ciddi işler yapmak istiyorsanız, bu klavyeli kılıf tam size göre.

Renk seçenekleri arasında siyah ve mavi yer alıyor.

Apple Smart Cover

Apple Smart Cover iPad Pro kılıfıApple’ın iPad Pro 10.5 inç kılıflarından Smart Cover, kapağını açtığınızda iPad Pro’nuzu uyandıran ve kapattığınızda uyku moduna geçiren folyo tarzı bir kılıftır. Bu, iPad Pro’da yaptığı işi yarım bırakıp istediği zaman devam etmek isteyecek günlük kullanıcılar için mükemmel bir kılıf.

Smart Cover’ı Sis Mavisi, Polen Sarısı, Flamingo, Beyaz, Kum Pembesi, Gece Mavisi ve Kömür Grisi renk seçenekleri ve 229 TL’lik fiyatı ile çoğu kullanıcı için en iyi tercih olacaktır.

Supcase Unicorn Beetle Pro

Supcase Unicorn Beetle Pro iPad Pro kılıfıYeni iPad Pro’nuz için tam anlamıyla bir korumaya ihtiyacınız varsa, onu Supcase’e emanet etmek sizin için en iyisi olacaktır. Supcase’in tüm cihazlar için sağladığı sağlam korumaya güveniyoruz. Çünkü Supcase kılıflar iPad’inizi tamamen korumak için tasarlanmış ve hassas bir şekilde kesilmiştir. Unicorn Beetle Pro serisi, darbelere karşı dayanıklıdır ve şok emici esnek bir TPU iç katmanı olan sert bir polikarbonat kabuk ile iki kat koruma özelliğine sahiptir.

Film izlemek ya da eller serbest oyunlar oynamak istediğinizde, Unicorn Beetle Pro’nun arka gövdesine yerleştirilmiş dayama çubuğunu kullanabilirsiniz.

MoKo

MoKo iPad Pro 10.5 kılıfApple’ın Smart Cover’ını beğendiyseniz ancak 229 TL ödemek istemiyorsanız, Apple’ınki ile benzer bir tasarıma ve kapağını açtığınızda iPad Pro’nuzu uyandırma, kapattığınızda ise uyku moduna geçirme özelliğine sahip olan MoKo’nun akıllı kılıfına göz atmanızı öneriyoruz.

Kılıf kapağının bir kısmı, ortam izleme için geri katlanarak iPad Pro’nuzu sabitlemenizi sağlıyor. MoKo, herhangi bir sorunun çıkma ihtimaline karşı ömür boyu garanti sağlıyor.

Kılıfa altı renk ve iki desen seçeneği ile yaklaşık 30-35 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  Apple, iPad Pro Temalı Yeni Reklam Filmini Yayınladı

Khomo Padfolio

Khomo Padfolio iPad Pro 10.5 kılıfıKhomo’nun Padfolio’yu özellikle 10.5 inç iPad Pro için üretilmedi, ancak 11 inçlik tabletlere uyuyor. Bu da onu, gün içinde ihtiyaç duydukları her şeyi içinde taşımak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir hepsi bir arada kılıf haline getiriyor.

Khomo Padfolio 5 X 8 inçlik bir not defteri, kredi kartları ve kimlik belgeleri için yeterli sayıda ceplerin yanı sıra, iPhone’ununuzun sığabileceği özel bir cebe ve Apple Pencil ya da bir adet kalem için özel yuvaya sahip.

Dışı poliüretan deriden yapılmış bu zarif kılıfı fermuarı sayesinde tamamen kapatabiliyorsunuz. Padfolio, tüm malzemelerini tek bir yerde taşımak isteyen iPad Pro için en iyi kılıflardan bir tanesi.

i-Blason Armorbox Kido iPad Pro kılıfıi-Blason Armorbox Kido

Yeni iPad Pro’nuzu ailenizin küçük ellere sahip bireyinin de faydalanması için aldıysanız, i-Blason’un Armorbox Kido’su sizin için mükemmel olabilir. Diğerlerine oranla daha kalın bir yapıya sahip olan kılıf, bazı düşmelere ve darbelere dayanabilecek şekilde üretilmiştir ve özellikle küçük eller için bir tutma sapına sahiptir.

Tutma sapı geri katlanarak iPad Pro’nun sabitlenmesini sağlıyor. Böylece yetişkinlere göre tutma kabiliyetleri daha az olan çocuklar, zorlanmadan çizgi film izleyebiliyor ya da oyun oynayabiliyor.

Kido şu anda yalnızca açık mavi renk seçeneğine sahip ancak önümüzdeki dönem için de yeni renk seçenekleri sunulabilir. Yaklaşık 70-80 TL ödeyerek sahip olabileceğiniz Kido, çocuklarınız ve hane halkı için mükemmel bir kılıftır.

Pad and Quill

Pad and Quill iPad Pro kılıfPad and Quill’in, iPad Pro 10.5’e özel kılıfları Temmuz ayı sonunda piyasaya çıkacak. Lüks bir kılıf arıyorsanız ancak çok yüksek bir fiyat ödemek istemiyorsanız bu kılıfları mutlaka değerlendirmelisiniz.

İlk seçeneğiniz Apple Pencil için bir yuvaya sahip olan, folyo tarzı hakiki deriden üretilmiş Ocford adlı kılıftır. Ön kapağı geri katlanarak sabitleme standı haline gelen deri kılıfı, kestane veya viski rengi seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

İkincisi, Buckrum keteninden yapılmış ve iPad Pro’nuzu yalnızca 0.3 kalınlaştıran Contega Thin adlı kılıf. Hafif fakat şık bir kılıf arıyorsanız, mutlaka göz atın. Renk seçenekleri arasında odun kömürü, kızılcık ve “Keten gri” yer alıyor.

Bu iki kılıf da, iPad Pro’nuzun arkasında kalıntı bırakmayacak bir 3M yapıştırıcı ile tutunuyor.

P&Q Contega Linen iPad Pro kılıfıP&Q’in iPad Pro 10.5 için üçüncü kılıfı olan Contega Linen’in Contega Thin’den tek farkı yarın inç daha kalın olmasıdır. Dolayısıyla, daha güçlü bir koruma arıyorsanız Contega Linen’i değerlendirmelisiniz.

İlginizi Çekebilir: iPad Pro 12.9 inç (2017) için En İyi Temperli Cam Ekran Koruyucuları

2 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?