iPhone’a odaklanmak yanlış. Tamam yeni bir iPhone gelecek ve bunun heyecanı içerisindeyiz ama yıl bitmeden farklı kategorilerde de ürünler gelecek. iPhone telefonlarından sonra en popüler Apple ürünleri arasında ikinci sırada olan iPad’e yeni modeller eklenecek. iPad göz bebeğimiz ama bir ürün daha var. O da uzun süredir yenilenmeyen iMac olacak.

iPad ve iMac için yeni cihazların tanıtılacağını söylüyoruz ama bu ne zaman olacak? İki kategori için de yeni gelecek ürünlerin en temel özellikler ve tanıtım tarihi hakkında sızıntılar bulunuyor.

iPad ve iMac Serisi Tanıtım Zamanı

Apple her zaman tarih açıklamıyor. Ansızın tanıtımlar yapılabiliyor. MacBook yenilenmesinde, iPad için yapılan yenilemede ve hatta AirPods Pro modellerinde bir tanıtım olmada ürünleri gördük. Yeni iPad ve iMac için bu strateji devam edecek.

Bakın: iPhone 12 Kılıflarının Görüntüleri Sızdı

2020 yılı sona ermeden, iki ürün sınıfında da yeni ürünler satışa çıkacak. Yılın ikinci yarısı hedef gösterilen tarih. Tekrar belirtmek gerekiyor ki Apple’ın duyurusu yok. Duyuru olmayınca sadece yılın ikinci yarısında yeni ürünlerin geleceği bilgisi sızabiliyor.

Tablet ve yeni bilgisayar bir arada tanıtılacak. Bu bilgiyi aldığımız kaynaktan ürünler hakkında da bilgi alabildik. 2 tablet ve 1 iMac seçeneği olacak. İlk tablet iPad Air için yeni gelecek yeni ürün. Bu tablet 10.8 inç Mini-LED ekranlı bir tablet olarak gelecek.

iPad ve iMac

Aynı zamanda satışta çıkacak diğer tablet 8 inç iPad mini olacak. İki tabletin de çerçevelerinin ince olacağı ve Home tuşuna veda edileceği söylenmekte.

Tabletler için iki seçenek gelecek ama iMac için tek bir seçenekle satışa çıkacak. 23 inç ekranlı bu modelin işlemci neslinde de önemli bir güncelleme yapılacak.

Tabletler ve iMac tabii ki bu sene de yeni iPhone modellerinin önüne geçemeyecektir. Yine de iPad ve iMac kullanıcı kitlesi de hiç az değil. Bunlar da popüler ürünler.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?