Yeni iPad Modelleri için Türkçe Reklamlar Yayınlandı

0
69
Yeni 9.7 inç iPad

Eğitim odaklı bir etkinlik düzenleyen Apple, etkinlikte merakla beklenen yeni iPad modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Marka tanıtımıyla beraber iPad modeline de Apple Pencil desteğini eklemiş oldu. Öğrencilere özel olarak uygun fiyatlı bir şekilde satışa sunulan yeni iPad modelinin, ülkemizde de satışa çıktığını gördük.

Yeni iPad modeli hakkında kullanıcıları bilgilendirmek isteyen Apple Türkiye tarafından da bu konuda yeni çalışmalar gecikmedi. Bu kez Apple Türkiye tarafından yeni bir video serisi yayınlandı. Tamamen Türkçe olarak yayınlanan videolar için detaylara geçelim.

Yeni iPad İçin Türkçe Videolar

Firma tarafından paylaşılan 5 videoda çocuklar yer alıyor. Yeni tabletlerle beraber yaptıkları çizimleri anlatan çocuklar, bir yandan Apple Pencil desteğini öne çıkarırken, bir yandan da eğitim odaklı bir çalışma içine girildiğini gösteriyor.

7 ile 13 yaşındaki çocuklarla çekilen reklam filminde Apple’ın yeni tabletlerinin çizim yönünün ne kadar başarılı olduğu da gösteriliyor. Çocukların çizimlerini başarılı bir şekilde yansıttığı görülen yeni tablet modelinin, reklam çalışmalarının ise devam edeceği söyleniyor.

Özellikle Türkçe reklam çalışmalarının bundan sonraki süreçte de gelmeye devam edeceğini söyleyebiliriz. Bir yandan da Global reklam çalışmalarına devam eden Apple, yeni iPad reklamlarını YouTube kanalı üzerinden ve televizyonlar aracılığıyla da yayınlamaya başladı. Reklamların şimdiden tablet satışlarını olumlu yönde etkileyeceği görüşleri de çoktan oluşmaya başladı. Paylaşılan yeni reklam filmleri ise hemen aşağıda.

İlginizi Çekebilir: Apple News Önemli Değişikliklerle Yenileniyor

İLGİLİ HABER:  Apple Watch için Rehber Sayfası Eklendi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?