Yeni iPad Modeli Onaylandı

0
188
yeni iPad

Avrasya Ekonomi Komisyonu veri tabanında ortaya çıkan bir bilgi, yeni iPad serisi tabletlerin geleceğini ortaya çıkardı. Aslında uzun bir süredir yeni tablet modelinin gelmesi bekleniyor. iPad Pro serisine eklenmesi beklenen yeni modelin, 3 arka kameranın kullanıldığı bir seri olması ve arka kısımda özel bir kamera alanına yer verilmesi söz konusu olacaktı.

Arka yüzeyde 3 arka kameranın kullanıldığı tablet modeli bir yana dursun, şimdilerde yeni bir iPad serisi daha ortaya çıktı. Avrasya Ekonomi Komisyonu üzerinden ortaya çıkan bilgilere göre 3 yeni iPad modeli onaylandı.

Yeni iPad Serileri Nasıl Olacak?

Bu modellerden birisinin iPad Mini olması bekleniyor. Uygun fiyatlı olan seride mini LED arkadan aydınlatmanın kullanıldığını göreceğiz. İkinci tablet modelinin ise iPad Pro olması bekleniyor. iPad Pro modelinde ise yine mini LED arka aydınlatmanın kullanılacağı ve genel görüntü kalitesinin bir hayli dikkat çekeceğini belirtelim.

yeni iPad

Tüm bu modellerin arka kapak kısmında tek bir kamera ile geleceği görülüyor. iPad Pro modeli için bu beklenen bir durum değil. Pro modelinde üçlü arka kameranın kullanılacağını düşünüyorduk. Hal böyle olunca serilerin içerisinde yer alan modellerin beklenen iPad Pro olmayacağı konusunda da bir görüş ortaya çıkmış oldu.

3 farklı modelin fiyatlarının nasıl olacağı ve tam özelliklerin nasıl olacağı konusunda da bilgi yok ancak her üç modelin de iPadOS 13 işletim sistemini çalıştırdığını görmek mümkün olacak. A2229 model numarasında gelmesini beklediğimiz yeni serilerin ne zaman tanıtılacağını şu an için bilemiyoruz.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?