27 Mart tarihi Apple’ın eğitim odaklı bir etkinliği düzenlenecek. Apple etkinliğiyle beraber tanıtılması beklenen ürünler arasında ise ilk sırada ucuz iPad modeli yer alıyor. Diğer serilere göre bir miktar daha ucuz ve ekran kısmında da iPhone X gibi yeni bir tasarım ile geleceği belirtilen yeni iPad modelinin, özellikleri konusunda detayları daha önce birçok kez paylaştık.

Her ne kadar çok detay olmasa da bu şekilde bir iPad modelinin hazırlandığı neredeyse kesinleşmişti. Geçtiğimiz günlerde de söz konusu tablet serine ait olduğu belirtilen bir görselde paylaşılmış ve resmi olmamakla beraber yeni iPad modelinin doğrulandığını düşünmeye başlamıştık. Fakat paylaşılan görsellerle ilgili yeni gelişmeler ortaya çıktı.

Yeni iPad Görselleri Gerçek Değil!

Evan Blass tarafından da paylaşılan ve yeni iPad için hazırlandığı belirtilen kılıflarla beraber ortaya çıkan tablet görsellerinin, aslında gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Tabletin görsellerinin bir ilanda kullanıldığı ve bu ilanında 2017 yılı iPad modelini vurguladığı gözüküyor. Tabii ki tahmin edebileceğiniz gibi yeni iPad modeli 2018 yılı çıkışlı olacak. Sadece bu detay bile görselin gerçek olmadığını göstermiş oldu.

yeni iPad-olduğu iddia edilen tablet

Tablet serisinin nasıl bir tasarım yeniliği kullanacağı konusunda bilgiler verdiği belirtilen görsellerin hakkında ortaya çıkan gerçeklerin ardından, Evan Blass tarafından da görselin paylaşımdan kaldırıldığını gördük. Yine de iPhone X tasarımına en benzer tasarımı ortaya çıkan görselleri haberimize ekleyelim. Fakat muhtemelen bu görsellerin sahte olduğunu ve daha farklı bir tasarımın geleceğini de bir kez daha hatırlatmış olalım.

Önceki Haber: Apple Store Güncellendi! Apple Store Sürüm 5.0 İle Neler Değişti?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?