Yeni iOS 9.3 Güncellemesi Yayınlandı

1
1012

Apple’ın geçtiğimiz hafta yayınladığı iOS 9.3 güncellemesinin ardından birden fazla sorun çıktı. Bu sorunların en başında gelenlerinden birisi de iPhone veya iPad’i etkinleştirme sorunuydu. Bir çok Apple kullanıcısı doğru Apple kimliğini girmelerine rağmen bir türlü iPhone veya iPad’lerini etkinleştiremediler, bu sorunun neden kaynaklandığına dair bir açıklama yapılmadı.

Bu sorundan sonra Apple bir süreliğine iOS 9.3 güncellemesini geri çekmişti. Apple, şimdi ise iOS 9.3 güncellemesini 13E237 güncelleme numarasıyla tekrar yayınladı. Bu güncellemede iPhone veya iPad’in etkinleştirilmesi için istenen basamak tamamen kaldırıldı ve güncellemenin ardından iPhone veya iPad direkt açılır hale getirdi.

Eğer sizde iPhone veya iPad için etkinleştirme sorunu yaşıyorsanız bu güncellemeyi cihazınızı bilgisayara bağlayarak ve iTunes üzerinden yükleyebilirsiniz. Henüz başka bir iyileştirme ve geliştirme bulunmayan bu güncelleştirme sürümünü cihazı düzgün çalışan kullanıcılar için kullanılabilir durumda değil.

İLGİLİ HABER:  Dünya Genelinde En Değerli Markalar Açıklandı

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?