Yeni iOS 10 Konsept Videosu – Heyecanlandıran Yenilikler

0
112

Apple’ın Haziran ayında Beta testlerine başlayacağı iOS 10 için konsept videoları giderek artmaya başladı. YouTube üzerinden geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir iOS 10 Konsept videosunu da sizlerle paylaşma gereği duydum. İlham verici bu konsept tasarımda, uygulamaların içine girmeden bir çok özelliğe erişebilmemiz düşünülmüş. Örneğin mesajlar uygulamasına giriş yapmadan gelen mesajları görebilme, ya da App Store’a giriş yapmadan uygulama güncellemelerini kolayca yükleyebilme gibi.

Bugüne kadar çıkan tüm konsept videolarda olduğu gibi bu videoda da iPhone için Dark tema düşünülmüş. Bugüne kadar hep beyaz tema ile kullandığımız iPhone’u iOS 10 ile birlikte karanlık bir temayla da kullanabileceğiz.

Yine en dikkat çeken ve hoşuma giden özelliklerden birisi de kilit ekranında hava durumunun kontrol edilmesine imkan veren bir özellik. Bu sayede iPhone’un kilidini açmaya gerek kalmadan, haftalık hava tahminlerine ulaşabiliyorsunuz.

Ayrıca yenilenen bildirimlerde iPhone’a ayrı bir renk katmış gibi görünüyor ve keşke iOS 10’da bildirimler bu şekilde görünebilse diyorum. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri yeni iOS 10 konsepti ile baş başa bırakıyorum.

İLGİLİ HABER:  iOS 10 Nasıl Olacak ? İşte iOS 10 Konsept Görüntüleri

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?