Yeni Apple AirPower Test Ediliyor – Test Görselleri

0
218
Apple AirPower

Apple, satışa sunduğu ürünler kadar iptal ettiği ürünleri de olan bir firma. Yeteri kadar pazar payına sahip olmayacağı düşüncesi, geliştirme aşamasında sorunların aşılamaması ve buna benzer birçok nedenle iptal edilen sayısız ürün var. İptal edilen ve iptal edilmesi üzen teknolojilerden bir diğeri Apple AirPower.

iPhone için kablosuz şarj teknolojisine geçildiği sırada duyurulan ve Apple için aranan ürünlerden biri olan yeni kablosuz şarj cihazını, çok uzun süre çıkışını bekledik. Bugün yarın dedik ama tanıtılmasına ve tüm detayları açıklanmasına karşın Apple AirPower satışa çıkmadı ve yıllar sonra bir açıklama ile ürünün iptal edildiği söylendi.

İptal edilme açıklamasını sitede paylaşmıştık. O zamanlar yeni gelişmelerden de sizi haberdar edeceğimizi söylemiştik. Yeni bir gelişme var ve bu yazıyı hazırlıyoruz. 🙂

Bakın: AirPower Kablosuz Şarj Pedi Beklemeyin

Yeni Apple AirPower 2020’de Tanıtılabilir

İnternete bir görsel düştü. Bu görsel yeni kablosuz şarj cihazının testlere alındığını gösteren bir görsel. Apple Watch ve AirPods kulaklıkların aynı anda şarj edildiği bir şarj pedi görseli ve eski AirPower cihazına çok benziyor.

Aynı genişlikte ve aynı tasarımda. C68 kod adı olan cihaz, sorunsuz bir şekilde saati ve kablosuz kulaklığı test ediyormuş gibi gözüküyor. Bunu AirPods kutusundan da anlayabiliyoruz.

Görseli daha iddialı hale getireceğim. Söylenene göre bu görsel Apple çalışanlarından geldi. Çalışanların yeni ürünü test etmesi ve çalışma düzenini kontrol etmeleri istenmiş.

Apple AirPower

Şu an çalışanlar evde olduğu için kullanım testlerinin belli çalışanlar tarafından evde yapıldığı iddiası da bulunuyor. Görsel tabii önemli ama tek başına yeterli mi değil. Önümüzde güzel bir örnek var. Tanıtımı yapılan bir cihaz satışa çıkmadı. Daha ötesi yok. Bu ürün de bir görsel üzerinden kesin çıkacak yorumu doğru değil.

İLGİLİ HABER:  iOS 11 Sonrasında Siri DJ Görevi Görecek

2020’de çıkış yapacağı ve fiyatının da 150 dolar civarında olacağı söylenen cihazın bu kez iptal edilmemesini umut ediyorum. Düşünün bir kablosuz şarj pediniz var ve bu kablosuz şarj pedi aynı anda Apple Watch, AirPods, iPhone şarjı yapabiliyor. İşleri ne kadar kolaylaştırır değil mi?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?