Hepimizin karşılaştığı sorunlardan birisi olan girmek istediğimiz web sayfalarına yasaklandığı nedeniyle veya başka sebeplerden dolayı girememekten dolayı yakınırız. Bu sorunu en iyi şekilde çözebilecek yazılımların başında gelen Hotspot Shield VPN ve elite apk programının yapmış olduğu hizmetten ve özelliklerinden bahsedeceğim. Her geçen gün ilerleyen Teknolojiyle birlikte doğal olarak artan web sayfalarıyla karşılaşmaktayız. Bu nedenden dolayı yepyeni programlar ile karşı karşıya kalabiliyoruz.  Girdiğimiz internet sitelerinde sorunlarla ya da güvenliğimiz daha iyi sağlayabilmek için kesinlikle tavsiye ettiğimiz yazılımların başında yer almaktadır. Lafı daha fazla uzatmadan verdiği hizmetlerden nasıl faydalanırız hemen anlatalım.

Hotspot Shield Programı

Programın sağladığı profesyonel şifreleme sistemiyle girdiğimiz sayfalarda tehdit içeren unsurlara maruz kaldığımız vakit veya yerel ağımızda bizlere saldırıda bulunan kaynaklara karşı etkin koruma sağlayabilen sisteme sahiptir. Sisteminin güçlü yapısı nedeniyle internette çevirim içi ya da çevirim dışı etkenlerde rol oynadığımız zaman kişisel bilgilerimizi ve verilerimizin güvenliğini sağlamaktadır. Özel internet kimliğimizin korunması içi kullandığımız IP adresini gizleme aktivitesi göstererek adeta anonim gibi rahatça gezinti yapabilmemiz için tüm olanakları kullanmanızı sağlıyor.

Yaşadığımız evren içerisinde hızla gelişen internet ortamında birçok aynı özelliklere sahip program mevcuttur. Lakin bilgisayar arka planında sessizce tüm görevleri başarıyla gerçekleştiren ve tüm kullanıcıların en çok tercih ettiği programların başında Hotspot Shield  (ip Değiştirme programı) gelmektedir. Çünkü internet ortamında birçok kötü zihniyetli kullanıcılar hesaplarımızı ele geçirmek için fırsatlar aramaktadır. Web hizmet sağlayan sektörlerde de siteye girdiğiniz vakit site sahibi yani internet tanımıyla Admini ip adresimizi ve hangi ülkenin şehrinden bağlandığımızı rahatlıkla görebilmektedir. Bu durumda bizlerin bilgilerine daha kolay ve çabuk ulaşabilmelerine sebep olmaktadır.

Kullandığımız bilgisayar işletim sisteminde rahatlıkla kullanabileceğiniz ve oldukça hızlı hareket sistemine sahip yazılım olan Hotspot Shield programı ile akıcı özelliğinin ve her biryeyin kolaylıkla kullanabileceği sade temiz bir ara yüz temasına sahiptir. Bu sayede küçüğü büyüğü her seviyede ki kullanıcının basit biçimde kullanması hiç zor olmayacaktır.

Hotspot Shield programı kurduğunuzda tek düğme ile ister çalışmasını sağlayabilir eğer aktif olmasını istemiyorsanız da yine tek tuşla kapatabilme etkisi gösterebilmesini sağlayabilirsiniz. Bu fonksiyonları hemen programın sağ üst veya alt köşesinden “ON” aktif çalışmasını “OFF” ise çevirim dışı olmasını sağlamaktadır. Yazılımcı firma tüm kullanıcılarına ücretsiz sunmuş olduğu hizmetten faydalanabilir. Son sürüm indir yaparak da güncel sürümünü indirip yüklemenizi tavsiye ederiz. Çünkü güncel sürümleri indirdiğiniz zaman yeni eklenen özelliklerden de faydalanıp daha etkili performans ve daha çok özellikten fayda sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?