Yalu 10.2 Jailbreak IPA Olarak Yayınlandı!

3
150
iOS 10.2 İçin Jailbreak

Luca Todesco tarafından GitHub üzerinde kaynak kodu yayınlanan iOS 10.2 ‘yi Jailbreaklemeye yarayan Yalu 10.2 Jailbreak aracı IPA olarak yayınlandı.

IPA Hangi Modelleri Destekliyor ?

Luca Todesco’nun kendi internet sitesi üzerinde yayınlamış olduğu ipa iPhone 6S , iPhone SE , iPad Pro’yu destekliyor. Luca Todesco ayrıca GitHub üzerinden diğer cihazlar için destek sağlanabileceğini de belirtiyor. Yani önümüzdeki günlerde Jailbreak işlemi diğer cihazlar için de mümkün olabileceği anlamına geliyor.

IPA Kurulumu Nasıl Gerçekleşecek ?

IPA kurulumu Pangu da kullandığımız yöntemden farklı değil. Pangu’daki gibi Cydia Impactor’u kullanıyoruz. Cydia Impactor’u şuradan edinebilirsiniz. Ayrıca Yalu 10.2 Jailbreak MobileSubstrate de destekliyor.

 

Güncellemeleri Kaçırmayın!

Luca Todesco stabilite ve hata gidermeleri için kendine ait olan internet sitesi üzerinden uygulaması ile ilgili güncellemeler vericektir. Bu güncellemeleri https://yalu.qwertyoruiop.com/ adresinden takip edip indirebilirsiniz.

 

İLGİLİ HABER:  iPhone 8 İddiaları Nerden Gelmeye Başladı?

3 YORUMLAR

  1. kardeşim iphone 6 ya destek varmı onu soyle ios 10.1 için bekleyin dediler diger cihazlar icin destek gelicek dediler iphone 6 ya gelmedi yine ios 10.2 yi bekledim bundada gelmicek gibi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?