Xiaomi Mi Max 2 Serisi Çok İddialı Geliyor

0
37
Xiaomi Mi Max 2

Akıllı telefon modelleri içerisinde en farklı modelleri piyasaya sürmesiyle ün kazanmış olan markalardan birisi Xiaomi, her sene yeni bir seri ile akıllı telefon pazarının kalıcı üyelerinden biri olduğunu kanıtladı. Sürekli yenilemeye devam ettiği serilerin yanında hemen her seride tasarım dışında farklı değişiklerde uygulamayan markanın son olarak piyasaya süreceği akıllı telefonları ise Xiaomi Mi Max 2 serisi olacak. Markanın Phablet modeli akıllı telefonlarından biri olması beklenen yeni Xiaomi Mi Max 2 serisinin özellikleri de yavaş yavaş netlik kazanmaya başladı. Son olarak akıllı telefonların performans testleri ortaya çıktı.

Xiaomi Mi Max 2 Özellikleri Nasıl?

Performans testleriyle beraber akıllı telefonların belli başlı özellikleri de netlik kazanmış oldu. İlk olarak ekran özellikleri netlik kazanan modelde 6.4 inç için gibi oldukça geniş bir ekrana yer verileceği ortaya çıktı. Bunun dışında ekran çözünürlük değerlerinin ise Full HD olacağı belirtiliyor. Piksel yoğunluğu biraz düşük olsa da bu ekran özelliklerinin phablet modeller için gayet yeterli olduğunu da görüyoruz.

Xiaomi Mi Max 2
Xiaomi Mi Max 2 özellikler

Ekran özellikleri dışında netlik kazanan bir başka detay ise telefonların işlemcileri. İşlemci konusunda Xiaomi Mi Max 2 modelinde de Snapdragon 625 işlemci serisini kullanmayı tercih eden marka bu sayede kullanıcılara 2.2 GHz hız değeri sunabilecek. İşlemcilere eşlik edecek olan grafik birimi ise Adreno 506 olacak ki zaten Snapdragon işlemcilerinde bu grafik birimi en çok kullanılan seri.

Geçelim belli olan diğer detaylara. İşlemcilerin dışında modelin RAM bellek konusunda ise 4 GB seçimi yapması bekleniyor. İyi bir orta segment modeli olacağı gözüken Xiaomi Mi Max 2 akıllı telefonlarında 11 MP değerinde arka ve 5 MP değerinde de ön kamera geleceği iddiası var. Tüm bu özellikler içerisinde hangileri doğru olacak ya da hangileri netleşecek bilinmez ama sadece bu özelliklere bakacak olursa markanın şimdiden başarı elde edeceğine kesin gözü ile bakabiliriz. Telefonun tüm detaylarının netleşeceği tanımının ise çok kısa süre sonra yapılması bekleniyor.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?