WWE Tap Mania iOS İçin Ücretsiz Olarak Yayınlandı

0
84
WWE Tap Mania

Amerikan güreşi seven kullanıcılar için en ünlü oyun serilerinden biri olan WWE, bilgisayar ve konsol serilerinden sonra mobil platformlara da gelecek bir seri olarak lanse edilmişti. SEGA tarafından 3-4 ay önce duyurulan yeni mobil sürümüyle beraber akıllı telefonlara da taşınacağı açıklanan WWE oyunlarının beklenen mobil versiyonu da sonunda yayınlandı. WWE Tap Mania adıyla yayınlanan yeni oyunun iOS ve Android platformlarında da ücretsiz olarak sunulduğunu belirtelim.

WWE Tap Mania Nasıl Bir Oyun?

Merak edilen konu tabi ki nasıl bir oyunun sunulduğu. Aslında WWE Tap Mania adı mobil seriler için ilk duyurulduğu anda çok profesyonel bir oynanışa sahip olacak bir oyun bekleniyordu. Fakat WWE Tap Mania oyununun beklendiği kadar yüksek kalitede olmadığını belirtelim. En azından oynanış olarak beklenen yapı sunulmuş değil.

WWE Tap Mania

Genel olarak ünlü güreşçilerin bulunduğu oyunda kartları toplayıp karakterinizi geliştirmeye ve ringlerde başarı elde etmeye çalışıyorsunuz. WWE liginde yükselme yakalamaya çalışıyorsunuz. Bu sırada farklı karakterler kazanabildiğiniz gibi oyuncularınıza yeni yeteneklerde ekleyebiliyorsunuz.

WWE Tap Mania

Özellikle oynanış kısmında daha başarılı mücadeleler kazanmak için oyunda belli bir başarıyı da geçmeniz gerekiyor. WWE Tap Mania oyununun şu an için ücretsiz olarak yayında olmasının dışında sadece İngilizce dili desteklediğini de ekleyelim. Oyunu denemek isterseniz bağlantıları ve oyun bilgilerini hemen aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca birde tanıtım videosu hemen aşağıda.

WWE Tap Mania Video

İstediği iOS Sürümü: En az iOS 9

Boyutu: 383 MB

Yayıncı: SEGA

Ücret: Ücretsiz

WWE Tap Mania İndirme Linki

WWE Tap Mania

Önceki haberimizde: iOS 10.3.3 sürümüne geçmek için 3 neden

İLGİLİ HABER:  Apple Silicon İşlemci Kullanılmaya Başlıyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?