WWDC 2019 Lansmanı Nasıl İzlenir?

0
162
WWDC 2019

Apple’ın merakla beklenen Dünya Geliştirici Konferansı bugün düzenleniyor. Konferansla beraber yeni yazılımlar ve belki de sürpriz bazı ürünlerin gelmesi bekleniyor.

Her zaman olduğu gibi bu sene de Apple’ın etkinliğinin herkese açık olarak sunulduğunu da belirtelim. Etkinlik herkese açık olarak sunulacak ancak etkinliği izlemek için bilmeniz gereken bazı detaylar var.

WWDC 2019 Nasıl İzlenecek?

Etkinlik sırasında ve sonrasında tanıtılan tüm yenilikleri sizlerle paylaşacağız ancak direk olarak Apple’ın canlı yayınını izlemek istiyorsanız da bu konuda da bilgi verelim. WWDC 2019 lansmanıznı canlı izlemek için yapacaklarınız şöyle;

  • İlk olarak Apple’ın etkinlik sayfasına girmeniz gerekiyor. Direk Apple’ın sitesi üzerinden ya da burada yer alan bağlantı üzerinden etkinliğin canlı yayınına gidebilirsiniz.

WWDC 2019

  • Tarayıcı için herhangi bir sorun yaşanmadığını belirtelim. Eski sunumlarda olduğu gibi Apple TV ya da Safari tarayıcı zorunlu değil. Hatta artık Edge tarayıcının zorunluluğu da yok. İsterseniz Chrome ya da Mozilla tarayıcı da kullanabilirsiniz. Bunun için destek verildiği açıklandı.
  • Bunun dışında bilmeniz gereken detay, canlı yayının 20:00’da başlayacağı.
İLGİLİ HABER:  Torrent nedir? Nasıl kullanılır?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?