WWDC 2019 için Tarih Ortaya Çıktı

0
201

Bir yandan iOS 12 hatalarını giderecek güncellemeler üzerinde çalışan Apple, bir yandan ise yeni yazılımları için kolları sıvamış durumda. Markanın bu yıl içinde tüm yazılımlarının yeni sürümlerini yayınladığını göreceğiz. Her zaman olduğu gibi bu yıl da yeni yazılımlar için WWDC 2019 etkinliğini beklemek gerekecek. Etkinlik kapsamında tanıtılacak olan yeni yazılım sürümlerinin özellikleri bir yana, son olarak etkinliğin ne zaman tanıtılacağı konusunda bilgiler ortaya çıktı. Buna göre WWDC 2019 etkinliği sürprizlerden uzak bir tarihte gelecek.

WWDC 2019 Ne Zaman?

Bugün ortaya çıkan raporlara göre WWDC 2019 etkinliği Haziran ayında düzenlenecek. 3-7 Haziran arasında düzenlenecek olan etkinlik, San Jose Kaliforniya’da gerçekleştirilecek. Kısacası her zaman olduğu gibi Haziran ayının ilk yarısında yeni Apple yazılımlarını görmemiz mümkün olacak.

WWDC 2019

Yeni yazılımlar bir yana Apple’ın etkinlik kapsamında bazı yeni donanımları da sunabileceği düşünülüyor. HomePod için yeni bir sürüm ya da kablosuz şarj cihazı için yeni sürprizler görebiliriz. Tabii ki etkinliğin en önemli oyuncusu iOS 13 olacak.

Kısa bir süre sonra tanıtılmasını beklediğimiz iOS 13 işletim sisteminin özelliklerinin neler olacağını göreceğiz. Muhtemelen etkinliğin yaklaşmasına yakın tarihlerde bu konuda da yeni bilgiler gelmeye başlayacak. En azından geçen senede olduğu gibi iOS 13 işletim sisteminin de sızıntılarını görme şansı elde edeceğiz. İşletim sistemi sürümleri hakkında yeni bilgiler geldikçe aktarmaya devam edeceğiz.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?