WWDC 2018 için Beklentiler Düşmeye Başladı

0
38
WWDC 2018

Apple’ın düzenli olarak gerçekleştirdiği WWDC etkinlikleri, bir hayli ses getirmeyi başarıyor. Öyle ki milyonlarca Apple kullanıcısı etkinlikle beraber yeni yazılımları konusunda bilgilere ulaşıyor. Bu etkinliğin başrol oyuncusunun ise genelde yeni iOS sürümleri olduğunu görüyoruz. Düzenli olarak gerçekleştirilen etkinlik için bu sene de geri sayım başlamış durumda. WWDC 2018 etkinliğinin kapsamının ne olacağı ve neleri tanıtılacağı konusunda ise ilginç bilgilerin ortaya çıktığını ekleyelim. WWDC 2018 etkinliğinin yaklaşmasına rağmen gelen bilgiler pek memnun edici değil gibi gözüküyor.

WWDC 2018 Sönük Geçebilir

Her sene Apple’ın etkinlik kapsamında yeni ürünler tanıttığını görüyoruz. Marka ilk olarak yeni yazılımlarını sunuyor ve hemen arkasında yeni ürün sürprizleri yapılıyor. Fakat burada önemli bir ayrıntı daha var.

Her sene etkinliğin hemen öncesinde, etkinlikle ilgili olarak sızıntı haberleri geliyor. Ardı ardına sızıntı haberleri gelmesiyle beraber Apple’ın ne gibi sürprizler yapabileceğini de öğreniyoruz. Fakat bu sene farklı bir durum söz konusu. WWDC 2018 etkinliğine ilişkin şu an için çok önemli bir haber gelmedi.

WWDC 2018

Çok kısa bir süre kalmasına karşın etkinlikle ilgili olarak yeni detayların gelmemesi ve ekstra bir ürünün bilgisinin ortaya çıkmaması, markanın bu sene isteneni pek veremeyeceği ve etkinliğin sönük geçeceği iddialarının ortaya çıkmasına neden olduğunu söyleyebiliriz. iOS 12 işletim sistemi içinde çok önemli yenilikler beklenmiyor.

Haliyle WWDC 2018 etkinliğinin önemli bir sürpriz olmazsa, Apple hayranlarını pek memnun etmeyeceği düşünülüyor. Yine de bunun için etkinliği beklemek gerekiyor. 4 Haziran tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılan ürünlere ve yazılımlara sitemizden yer vereceğiz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Portre Modunu Düzenlemeye Yarayan Uygulama

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?