Wunderlist Uygulaması Apple Watch Üzerinde Nasıl Çalışıyor?

0
888

Apple Watch için güncellenen ve daha önce haberini yaptığımız Wunderlist uygulaması şüphesiz iPhone için geliştirilmiş en iyi uygulamalardan birisi. Ve yakın zamanda ön satışa çıkacak olan Apple Watch için de en iyi uygulamalardan birisi olacak.

main-comp-empty-island-animation

Berlin merkezli Wunderlist geliştiricisi 6Wunderkinder’ın kendi blog sayfasında paylaştığı yazı Apple Watch uygulamaları hakkında çok daha fazla detay veriyor.

Baş tasarımcı Ben Lehnert’e göre, Apple Watch uygulaması Wunderlist’in asıl hedefi olan iPhone sürümünün işlevlerini kısıtlamak için kendileri için bir deneyim oldu.

Biz Apple Watch için geliştirdiğimiz Wunderlist’i telefon, tablet veya masaüstünde yapabileceğiniz her şeyi yapmaya çalışmayacağınıza karar verdik. Ve bunun yerine daha işlevsel ve kişisel etkileşimi yüksek Apple Watch için Wunderlist’i geliştirdik.

Wunderlist görünümü açısından oldukça basit ve bir o kadar işlevsel. Bu yönü ile hali hazırda Apple Watch için geliştirilen uygulamalar arasında en iyi olma yolunda aday. 6Wunderkinder’ın yayınladığı görseller Wunderlist’in nasıl çalıştığı hakkında oldukça geniş detaylar veriyor;

homescreen-inout-animation

Uygulama hali hazırda App Store üzerinde mevcut. Apple Watch için güncellenerek daha güçlü hale getirildi. Uygulama hakkında daha fazla detaya erişmek için kendi blog yazılarını inceleyebilir, uygulamayı indirmek için buradan devam edebilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iPhone 6s için Hazırlanmış En İlginç Konsept Tasarım

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?