Windows 10 ve Cortana Desteği ile Mac için Parallels Desktop 11 Yayımlandı

0
764

Parallels bugün, bu sonbaharda final sürümü yayımlanacak olan OS X El Capitan için Windows 10 ve Microsoft’un akıllı kişisel asistanı Cortana desteği ile Mac için Parallels Desktop 11’yi yayımladı. Parallels Desktop, Pro Edition ve Business Edition yazılım çeşitleri ile Parallels Desktop 11, kurumsal müşteriler, geliştiriciler, tasarımcılar ve performans kullanıcıları için kullanılabilir durumda.

Mac için Parallels Desktop 11, Windows ve Mac uygulamaları için tam desteğe sahip, yeniden başlatmanıza ihtiyaç duymadan OS X El Capitan ve Windows 10 tarafını seçip kullanmanızı sağlayan bir sanallaştırma yazılımıdır. Yazılım Mac’i tek tıklama optimizasyon ayarları, Linux ve Google Chrome desteği, PC’den gelişmiş güvenlik özellikleri ve daha fazlasına geçiş için bir kurulum asistanı içeriyor.

Parallels Desktop son sürümü geçici bir süre ile Windows 7 ve Windows 8.1 için Windows uygulamaları, kolay pil optimizasyonu, yer hizmetleri, seyahat modu için Quick Look desteğine sahiptir. Performans iyileştirmeleri, %50 daha hızlı ön yükleme dahil, %15 daha uzun pil ömrü ve %20 daha hızlı görev geçiş desteği sunuyor.

Parallels Desktop 9 kullanıcıları veya sonraki sürüm kullanıcıları 49,99 $’a son sürüme yükseltme yapabiliyorlar. Mac için Parallels Desktop 11, 14 günlük ücretsiz deneme süresi dahil yıllık 79,99 $’a satın alınabiliyor. Business Edition ve Pro Edition sürümleri sanal makine ve genişletilmiş 7/24 telefon ve e-posta desteği, 64 GB sanal RAM / 16 vCPUs gibi ek özellikler ile yılda 99,99 $’a satılıyor.

Tüm detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  OS X El Capitan Tanıtıldı! İşte İlk Detaylar

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?