WhatsOnline Sayesinde WhatsApp’da Ajanlık Yapabilirsiniz !

1
1378

Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp çıktığı günden bugüne kadar üzerine bir çok uygulama daha geliştirildi. Ancak son zamanlarda ortaya çıkan WhatsOnline uygulaması sayesinde ise artık WhatsApp’da neler olup bittiğini daha yakından takip edebileceksiniz.

WhatsOnline Uygulaması Nedir ? Nasıl Çalışır ?

WhatsOnline uygulaması sayesinde takip etmek istediğiniz kişinin hangi saatlerde WhatsApp’da online olduğunu, ne kadar süre online kaldığını, günde kaç defa WhatsApp’a giriş yaptığını takip edebilirsiniz. Ancak uygulamanın şöyle bir eksik yönü var ( En azından şimdilik ) sadece son görülmesi açık olan kişileri bu şekilde takip edebiliyorsunuz.

WhatsOnline Uygulamasını İndir

WhatsOnline uygulaması şuanda hem Android cihazlar için Google Play’de hem de Apple iOS cihazlar için App Store’da indirilebilir durumda.

WhatsOnline

WhatsOnline uygulamasında sahip olduğunuz krediler ile istediğiniz kişileri takip edebilirsiniz. Örneğin aynı gün içerisinde 3 kişiyi takip edebilmek için 3 kredi harcarken, bu hakkınızı bir kişiyi 3 gün takip etmek için de kullanabilirsiniz. Uygulamada kredi satın almak ise tabi ki ücretli, örneğin 3 Kredi 1 TL, 20 Kredi 5 TL.

İLGİLİ HABER:  Sorumlu davranın ve Apple'a hataları bildirin

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?