WhatsApp iOS Güncellemesi Yayına Girdi

0
168
WhatsApp iOS MMS

Anlık mesajlaşma uygulamaları içerisinde en popüler olanı olmasının yanı sıra, genel kullanım oranları en yüksek olan uygulama olan WhatsApp, sürekli güncellemelere alarak hem daha güvenlik bir platform haline gelmeye başladı hem de çok daha işlevsel bir özellik haline gelmeye başladı. Bir hayli ilgi çeken yeni güncellemelere bugün itibariyle bir yenisi daha eklendi ve WhatsApp iOS sürümü bir kez daha güncellendi. Bu kez uygulamaya merakla beklenen önemli bir yenilik geldi. İlk olarak WhatsApp iOS sürümüne gelen güncellemenin yeniliklerine geçelim.

WhatsApp iOS İle YouTube Dönemi

Yeni güncelleme başta video sistemini yenilemiş oldu. WhatsApp iOS için gelen bu güncelleme sonrasında artık konuşma penceresinden çıkmadan YouTube videolarını doğrudan oynatabilecekler. Konuşma penceresinden çıkış yapılmadan YouTube videolarının izlenebilecek olması, büyük bir adım olarak gösterilebilir. Öyle ki bu güncellemeyle beraber bir hayli işlevsel bir WhatsApp uygulamasıyla karşı karşıya kaldık.

Whatsapp güncellemesi

Güncellemenin beraberinde uzun süredir konuşulan ses kayıt butonunu da kullanıma aldığını eklemiş olalım. Mevcut ses kayıt bölümü yerine yeni bir açılır menü özelliğinin kullanıma girdiğini gösteren güncelleme, şu an için sınırlı bir kullanıcı kitlesine ulaştı. Güncellemenin tüm kullanıcılar için yayınlanmasının biraz zaman alabileceği belirtiliyor. Bunun için tamamlanma tarihi konusunda önemli bir bilgi paylaşımı yapılmadı. Birkaç hafta içerisinde güncellemeler gelecektir.

İlginizi Çekebilir: iPhone X için 4 Yeni Reklam Filmi Yayınlandı

İLGİLİ HABER:  iOS 9.3'de Yeni Açık ! Menü Geçişleri Devre Dışı Kalıyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?