watchOS 5.1.3 beta 3 Kullanıma Açıldı

0
109

Apple’ın yeni yazılım güncellemeleri için beta sürümleri bir bir yayınlanmaya devam ediyor. Dün gece iOS 12 için yeni beta sürümünün yayınlandığından söz etmiştik. Bu beta sürümünün hemen ardından Apple Watch akıllı saatlerinin işletim sistemi olan warchOS için de yeni bir sürüm yayınlandı. watchOS 5.1.3 beta 3 sürümü olarak yayınlanan yeni sürümle beraber nasıl değişiklikler yapılacağı da ortaya çıkmış oldu. warchOS 5.1.3 beta 3 sürümünün değişikliklerinden ve yeni detaylardan söz edelim.

watchOS 5.1.3 beta 3 Saatlerdeki Sorunları Çözüyor

watchOS 5.1.3 beta 3 sürümüyle beraber dikkat çeken detay hata iyileştirmeleri. Yeni nesil akıllı saat modellerinde zaman zaman yaşanan sensör sorunları ve ritim ölçme kısmında yaşanan gecikmelerin ortadan kaldırıldığı görülüyor.

watchOS 5.1.3 beta 3

Bu sürümle beraber genel olarak hata düzenlemelerinin yapılacağını da ekleyelim. Kesin sürüm notlarının açıklanmasının ardından değişiklikler daha yakından gözükecektir ancak şu an için belli başlı sorunlara odaklanıldığı görülüyor. Yeni güncellemenin final serisinin ne zaman yayınlanacağı konusunda da bazı bilgiler var.

Apple bunun için kesin bir tarih vermemiş olsa da beta 5 sürümünden sonra yeni betanın final serisinin yayınlanması bekleniyor. watchOS 5.1.3 final sürümünün daha erken de yayınlanması söz konusu olabilir. Şu an bu sürümü yüklemek isteyenler için geliştirici hesabı şartı olduğunu da ekleyelim. Final sürümünü beklemek daha mantıklı olacaktır.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?