Vision Tweak ile iPhone Ana Ekran Simgelerini 3 Boyutlu Yapın

0
256

iOS ana ekranı oldukça sıkıcı ve ilk iPhone’dan beri aynı. Apple, her yıl yeni sürümleri yayınlanan iOS ile uygulama simgelerini biraz elden geçiriyor ancak bu kullanıcıların çok da hoşuna gitmiyor. Ancak Vision tweak, tamamen animasyonlu 3D simgeler ekleyerek iPhone’un ana ekranına yeni bir hayat getiriyor.

Vision Tweak 3D ikon

Tweak, tüm uygulamalarınız için gerçek 3D simgeler oluşturmak için Apple’ın SceneKit frame’ini kullanıyor. Bu 3D simgeler, cihazın hareketini takip ediyor ve sensörlerinden yararlanarak cihazınızı hareket ettirdiğiniz yönde dönüyor ve cihazınıza inanılmaz bir fark katıyor. Birçok özelleştirme içeren Vision tweak Güneş Sistemi simülasyonu, 360 derece dönüş, Morphing ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok 3D efekt de sunmaktadır.

Bir ana sayfa ekranın diğerine geçerken simgeler de hareket ediyor. Simgelerinizin 3D şekillerini 6 farklı şekilde seçebiliyorsunuz.

Vision Tweak ayarlari

Vision tweak Winterboard, Barrel, Springtomize vb. gibi en yaygın olanları da içeren en çok kullanılan tweaks’ler ile uyumludur. iPhone 5 ve üzeri, iPad 2 ve üzeri ve iPad touch 3. nesil ve üzeri ile çalışır.

Tweak’i, iOS 8’den iOS 10’a kadar jailbreak yapılmış bir cihaza yükleyebilirsiniz. Vision tweak, Cydia’da 2,99$ fiyat ile satışa sunulmuştur.

Bunu da okuyun: Cydia’dan ücretli tweakler ücretsiz nasıl indirilir?

Vision 3D SpringBoard Tanıtım Videosu

İLGİLİ HABER:  Günün Ücretsiz iOS Uygulamaları (5 Şubat)

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?