Vestel Bu Yılın Ödüllü Yarışmasını Başlattı

0
49
Vestel

Akıllı telefon devlerinden biri olmasa da akıllı telefon üreticileri arasında kendisini gösteren markalardan biri olma yolunda ilerleyen Vestel, daha orijinal fikirler ve daha başarılı çözümlerle ilerlemek için yaratıcı fikirli gençlerden yararlanmak istiyor. Markanın bu noktada akıllı telefonunun adı ile başlattığı “Venüs’ünü Tasarla” yarışmasını biliyoruz. Gençlerin ilginç fikirlerini değerlendirmek isteyen markanın, geçen sene düzenlenen bu yarışması bir hayli ilgi görünce Vestel, bu senede benzeri bir yarışma başlatacağını açıkladı. Hatta yarışmanın şartları bile açıklandı. “Venüs’e İz Bırak” adı ile duyurulan yeni yarışmada da yine konsept aynı olacak.

Vestel’den Önemli Ödüller Geliyor

Marka tarafından yapılan açıklamaya göre yine üniversiteli gençlerin özgün fikirlerini isteyecek. Adından da anlaşılacağı gibi Venüs’e iz bırakacak bir fikri olan gençlerin, fikirleri ile yarışmaya katılmaları isteniyor. Burada yazılım, tasarım, donanım ya da aksesuar fikirleri paylaşılabiliyor.

Fikir kısmında herhangi bir sınırlama olmadığını belirtelim. Bunun dışında yarışmaya katılacak olan adayların ya bireysel ya da en fazla 3’lü gruplar halinde yarışmaya katılması mümkün. Gelelim ödüllerin neler olduğuna.

Vestel

Bu sene birinci olan en iyi fikir sahiplerinin CES 2019 fuarına Vestel davetlisi olarak katılması sağlanacak. Bunun dışında Vestel’de projesi için çalışma fırsatları sunulacak. 2.olan takım ya da bireysel adayın ise Mobil Ürünler 2019 kongresine katılacağı açıklandı.

3.takıma ise MWC 2019 davetiyeleri verilecek. Yarışmaya katılmak isteyen gençlerin doğrudan Vestel sayfasına girmesi gerekiyor. Sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. Son olarak katılımın 1 Nisan 2018 tarihinde son olduğunu belirtelim.

İlginizi Çekebilir: Falcon Heavy İçin Önemli Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?