Uygun Fiyatlı iPad için Fiyat Belli Mi?

Ucuz iPad modeli için yeni fiyat tahminleri ortaya çıktı. Ucuz iPad modeli ne kadar fiyatla alıcı bulacak? Tanıtım ne zama? İşte tüm merak edilenler...

0
76

Apple kısa süre sonra yeni bir iPad modeli tanıtacak. Henüz Apple tarafından doğrulanmış olan bir bilgi yok ancak yeni iPad modelinin 27 Mart eğitim etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Etkinlik için sadece 2 gün kalması nedeniyle de söz konusu tablet modeli için yeni detaylar ortaya çıktı. İlk olarak bu modelin daha uygun fiyatlı bir seri olacağı üzerinde duruldu.

Teknik kısımda ise sadece 9.7 inçlik bir ekran kullanılacağı konusunda bilgiler var. Asıl merak edilen konu tabletlerin ne kadar fiyatla satılacağı. Şimdiye kadar sadece fiyat konusunda yönelimin olması nedeniyle, bu konuda da bazı tahminler var.

Ucuz iPad 300 Doları Geçmeyecek!

Tanıtımın hemen öncesinde paylaşılan raporlara göre kısa süre sonra tanıtılacak olan ucuz iPad modelinin, 300 doların altında bir fiyatı olduğunu göreceğiz. Bunun için son tahminler 259 doları işaret ediyor. Kuo tarafından gelen bilgilerde de yer alan fiyatın 259 dolar olduğu görülüyor. Bu iddialar değerlendirildiği zaman, yeni modelin 259-300 dolar arasında olduğunu göreceğiz.

Ucuz iPad

Daha uygun fiyatlı bir seri olması nedeniyle, özellikleri konusunda bazı sınırlamalar olacağı belirtilen tabletlerin tüm dünya genelinde satışa çıkıp çıkmayacağı da merak konusu. Tanıtım etkinliğinin eğitim odaklı olması, daha özel ve belli sınırlamaları olan bir tablet serisinin geleceğini işaret ediyor. Detayları öğrenmek için çok beklememiz gerekmeyecek. Öyle ki yeni tabletlerin tanıtımı 2 gün sonra yapılacak. Tanıtımdan sonra fiyat özellik detaylarını sitemizden paylaşacağız.

Önceki Haber: Apple Pencil Desteği Bulunan iPhone Yolda

İLGİLİ HABER:  10.5 İnç iPad Pro İçin Yeni Bir Rapor Yayınlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?