Ünlü analist Ming-Chi Kuo Göre Apple Bir Sonraki Modele Sakladı

0
57
iPhone X

iPhone 8 serisi akıllı telefonları uzun süredir bekliyoruz. 12 Eylül tarihinde resmi olarak tanıtıldı fakat bu sürece kadar hem iPhone 8 hem de iPhone X modelleri aylarca konuşuldu. Aylarca konuşulan ve bir o kadar da üzerinde durulan yeni modeller ise iPhone X dışında çok büyük bir fark sunmadı. Özellikle yine aynı bellek miktarının korunması ve tasarımında değiştirilmemesi nedeniyle iPhone 8 serilerine eleştiriler geldi. Ayrıca pil kapasitelerinin de daha da düşürüldüğünü eklemek gerekiyor. Tüm bunlar eksi notlarla olarak Apple’ın hanesine eklendi. Üstelik iPhone X modelinin de oldukça geç gelecek olması da bir başka eleştiri noktası oldu. Tüm bunlarla beraber Apple istediğini tam olarak verebildi mi?

Yeni iPhone Modellerinde Önemli Değişiklikler Gelebilir

Apple konusunda yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren ünlü analist Ming-Chi Kuo Apple’ın bu konuda tam anlamıyla kartlarını oynamadığını açıkladı. Ünlü isme göre iPhone X modeli bu alanda yapılacak ilk değişiklikleri gösterdi. Fakat Apple’ın sürprizleri bununla sınırlı değil. Teknoloji devinin Face ID gibi özel bazı geliştirmeleri olduğu, buna karşın hemen bu geliştirmelerin sunulmayacağı belirtildi. Apple’ın bir süre daha bu geliştirmeler üzerinde çalışacağını belirten Ming-Chi Kuo, iPhone X modelinin bir sonraki neslinde ya da iPhone 9 akıllı telefonlarında çok daha farklı sürprizlerle karşı karşıya kalabileceğimizi gösteriyor.

iPhone X

iPhone X modeliyle beraber zaten değişimin sinyallerini vermiş olan Apple’ın elinde daha ne gibi kozlar olduğunu 2018 yılında tanıtılacak olan yeni modellerde göreceğiz. Belki de iPhone 8 modelinde olduğu gibi beklentiler çok yüksek seyrederken yeni iPhone akıllı telefonlarında beklenen değişiklikleri görmek mümkün olmayacak. Bunun için bir sene sonraki tanıtımı beklemek gerekiyor.

Bir diğer yandan ise yeni iPhone X akıllı telefonlarının da çıkışını beklememiz gerek. Kullanıcı yorumları ve ilk değerlendirmeler iPhone X’in üzerinde ne kadar durulduğunu gösterecek. Şu an için tanıtımda verilen bilgilerden başka bilgilerimiz yok. Beklentiler çok daha fazla değişiklik gösterebilir.

İLGİLİ HABER:  iPhone X İle Uygulama Değiştirme Nasıl Yapılır

İlginizi Çekebilir: Apple Hızlı Üretime Geçiş Yapıyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?