Ücretsiz Opera VPN Artık iOS’da !

0
185

Apple’ın işletim sistemi iOS için bugün Opera’nın ücretsiz VPN uygulaması yayınlandı. Daha önceleri masaüstü sürümleri için geliştirilen bu VPN, Opera tarafından geliştirildiği için en güvenilir VPN uygulamaları arasına girmişti. En başarılı yönlerinden birisi ise, ücretli olan VPN uygulamalarından bile daha seri çalışması. Masaüstü sürümlerinde bu kadar başarılı olduktan sonra ise sıra mobil cihazlar için Opera VPN’e geldi ve Opera bugün bir atak yaparak App Store’da uygulamasını yayınladı.

iPhone ve iPad’de gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Opera VPN ile, internette herhangi bir sansüre takılmaksızın gezerken, bunun yanında internetteki reklamları da engelleyebilirsiniz. Opera VPN ile, bulunduğunuz konum yerine 5 farklı yerde gözükmeyi tercih edebilirsiniz.

Opera VPN

Reklam engelleme sistemleri ise Safari, Chrome, Opera, Puffin ve Firefox ile gayet uyumlu bir şekilde çalışıyor. Sizde internetteki sansürlerden sıkıldıysanız ve güvenilir bir VPN aracı arıyorsanız, Opera doğru tercih olabilir.

Opera VPN Uygulamasını App Store üzerinden indirmek için tıklayın.

İLGİLİ HABER:  Apple’ın Yeni iMac Modelleri Geliyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?