Ücretsiz iCloud Kampanyası Tüm Detaylar

200 GB iCloud kampanyasının detayları neler? 200 GB iCloud alanını almak için hangi şartlara dikkat etmek gerekiyor? İşte tüm bilinenler.

0
123
200 GB iCloud

Android ile iOS arasındaki savaş hiç olmadığı kadar çekişmeli bir şekilde devam ediyor. Android işletim sistemi kullanan cihazların çok daha iddialı özelliklerle gelmesi, iOS işletim sistemi kullanan iPhone serisinin tercih edilmesi için Apple’ın yeni kampanyalar yapmasına neden oluyor. Bu noktada Apple’ın yeni kampanyalarından birisi de iCloud kampanyası oldu. 2 gün kadar önce duyurulan yeni kampanyayla beraber kullanıcılara iCloud alanı sunulacağı açıklandı. Hemen kampanya detaylarından söz edelim.

200 GB iCloud Alanı Hediye

Yapılan açıklamaya göre Apple, yeni kullanıcılara hediyeyi sunacak. Yani 200 GB iCloud alanından yararlanmak için mutlaka yeni kullanıcı olmanız gerekiyor. Aslında daha öncede kullanıcılara hediye alanlar veriliyordu. Apple kullanıcılarının bileceği gibi bu alanlar 5 GB ile sınırlı tutuluyordu. Şimdi ise iCloud alanı 200 GB olarak değiştirildi. Fakat bu kampanya sınırlı bir süre için geçerli.

200 GB iCloud

Yeni kullanıcılara ilk 2 ay olmak üzere 200 GB depolama alanı sunulacak. Sadece 2 aylık bir süre için 200 GB alan sunulmasının hem olumlu hem de olumsuz yanı bulunuyor. Bu süre sonrasında kullanıcıların depolama alanını kullanmaya devam etmesi için 2.99 dolar gibi bir ödeme yapmaları gerekiyor.

Abonelik Devam Edecek

Burada hatırlatma yapmamız gerekiyor. Abonelik yenilemesini iptal etmemeniz durumunda 2.99 dolar karşılığında aboneliğini devam edecek. Verilerinizin silinmemesi için böyle bir strateji belirlendiği belirtiliyor. Kullanıcıların 200 GB alanı kullanmaya devam etmemesi için aboneliği iptal etmeleri ise yeterli olacak.

 

İLGİLİ HABER:  IOS 10.2 Beta 6 yayınlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?