Apple’ın en büyük ve en önemli servislerinden biri olan Apple Music giderek büyümeye devam ediyor. Spotify ile girdiği yarışta öne geçmek için daha da hızlı gelişmeye başlayan Apple Music servisinin, şu sıralar gündeme gelmesinin nedeni ise ücretsiz abonelik fırsatı sunacak olması. Dün paylaştığımız haberlerde de ücretsiz Apple Music aboneliği için bazı bildirimlerin gönderildiğini dile getirmiştik. Bu bildirimlerle beraber kullanıcılar 3 aylık süre ile ücretsiz olarak Apple Music aboneliği verileceği ortaya çıkmıştı. Olayın detayları ise bugün ortaya çıktı.

Apple Music için Ücretsiz Abonelik

Apple tarafından paylaşılan bilgilere göre Apple Music servisinin 4 aylık bir süre için ücretsiz olarak kullanılması mümkün olacak. 4 aylık ücretsiz paketi almak için ise kullanıcıların yapacakları işlem çok basit. Sadece Shazam kullanmanız ve bu geceyi beklemeniz gerekiyor. Düzenlenen kampanya kapsamında Apple’ın kullanıcılara 4 aylık bir süre ile ücretsiz olarak abonelik verdiği görülecek.

Bunun için 11 Şubat’a bağlanan gece, Türkiye saatiyle 03.00’da canlı olarak yayınlanacak olan 2019 Grammy Ödülleri Türkiye’yi izlemeniz gerekecek. Grammy ödülleri kapsamında çalacak olan şarkılardan herhangi birini Shazam ile bulmanız durumunda aboneliği almak mümkün olacak.

Apple Music

4 aylık ücretsiz olarak sunulacak abonelik kapsamında herhangi bir paket ücretine yer verilmeyecek. Bu konuda Apple’ın App Store mağazası üzerinden yayınlanan açıklama ise şöyle;

“Evdeki izleyiciler, ödül gösterilerinden şarkıların isimlerini bulmak ve bu doğrultuda Apple Music’ten özel bir teklifin (4 aylık ücretsiz kullanım) kilidini açmak için canlı yayın sırasında herhangi bir noktada Grammy Ödüllerini Shazam’layabilirler.”

Söz konusu açıklamada net bir şekilde paketin sunulacağı da gösterilmiş olacak. Bu gecenin ardından paket ücretlerinde bir değişiklik olup olmayacağı konusunda da herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmadığını ekleyelim.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?