Ubisoft Bir Ücretsiz Oyun Haberi Daha Verdi

0
29
Steep haftasonu ücretsiz

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olarak gösterilen Ubisoft geçtiğimiz aylarda yeni bir kampanya başlatmıştı. Dijital oyun devlerinden biri olan firmanın başlattığı kampanya ile belli aralıklarla kullanıcılara ücretsiz oyunlar sunuluyor. Bu bağlamda birçok efsane seriyi ücretsiz olarak sunan marka bu hafta sonuna özel bir oyun daha sunacağının haberini verdi.

Ubisoft tarafından sunulacak olan ücretsiz oyunun ise son zamanlarda birçok kez gündeme gelen Steep oyunu olduğu belirtildi. Karlı Alp Dağları ve Alaska’da geçen açık dünya temalı bir oyun olan Steep oyununun ücretsiz olacağı süre ise sınırlı olacak. Tamamen ücretsiz olmayacak olan oyun sadece bu hafta sonuna özel olarak ücretsiz bir şekilde yayınlanacak. Bunun dışında oyunun pazartesi günü tekrar ücretli olacağı belirtildi.

Steep Nasıl Bir Oyun?

Hafta sonu için tüm platformlarda ücretsiz olarak yayınlanacak olan oyunun açık dünya temalı bir oyun olduğunu belirterek başlayalım. Kış sporlarını konu alan oyunda kayak, Wingsuit, yamaç paraşütü gibi sporları da yapabiliyorsunuz. Çoklu oyuncu modu dikkat çeken oyunun belli bir pist sınırı ise bulunmuyor. Bu yönü ile oyun biraz daha açık dünya temalı oyunları yansıtmakta.

Ubisoft oyunları
Steep ücretsiz oyna

Oyunun toplam boyutu ise yükleme işleminden sonra 50 GB seviyelerine kadar ulaşabiliyor. İndirilmesi gereken dosya boyutu ise 25 GB olarak açıklanmış. Ücretsiz versiyon için ise 17 GB indirme yapmak yeterli. Ücretsiz deneme için bu boyutu da belirtelim. Hem konsollar hem de bilgisayarlar için yayınlanan oyunun Ubisoft tarafından daha fazla oyuncuya ulaşması için yapılan kampanya sayesinde ise oyunu ücretsiz olarak deneme fırsatı elde edilmiş olunacak.

Steep Oyunu İçin İndirim Haberleri

Ücretsiz olarak belli bir süre kullanıcılara sunulacak olan oyunun ücretsiz süresinden sonra ise satış fiyatlarında da yine kısa süreli geçerli olacak şekilde indirimler yapılacağı belirtiliyor. Önce XBOX One için geçerli olacak olan satış fiyatı indirimlerinin daha sonra ise tüm platformlar için geçerli olacağı da verilen bilgiler arasında. Bunun dışında Gold paket olan versiyonlar için indirim yapılıp yapılmayacağı ise netlik kazanmış değil.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?